1. May 19, 2016  

    Icecrown

    Sveiki kā jau visi zin Rag un Death apvienojas uz vienu realmu Icecrown ? Vairāk latviešu vienā realmā ? Vai ir kādam doma Taisīt LV Guild Uz jaunā realma ?

  2. May 19, 2016  
    Sveiki kā jau visi zin Rag un Death apvienojas uz vienu realmu Icecrown ? Vairāk latviešu vienā realmā ? Vai ir kādam doma Taisīt LV Guild Uz jaunā realma ?
    Grūti teikt, bet nu domāju, ka gan jau būs cilvēki kas vēlēsies LV guildu uztaisīt. Nevarētu teikt, ka pats spēlēju kādā no mūsu ģildēm taču ja kāds izdomā taisīt tad nu laikam es arī varu palīdzēt.

  3. May 19, 2016  
    Varu pievienoties ar saviem chariem, ja raid time nebus kaut kads 22:00 LV (Horde)

  4. May 20, 2016  
    Varu pievienoties ar saviem chariem, ja raid time nebus kaut kads 22:00 LV (Horde)
    Ui tik vēlu gan jau ka LV guildi netaisa raidus.

  5. May 20, 2016  
    Es domāju ka mēs varētu uztaisī LV gildi tik, vaig kādu kas uzņemsies vadību. Spēlēju hordā ar nick Oponent.

  6. May 20, 2016  
    Tā visiem Guilde < Aldaris > Ally GM Piragmamma Officer Atimons Rakstat mums Ja vēlamies Palidzet attistit Guildi Un meklet Letinus Veiksmi visiem

  7. May 20, 2016  
    Ui tik vēlu gan jau ka LV guildi netaisa raidus.
    Kadreiz bija gilde <Latvieshi> kas aizgaja uz citu serveri, tiem it ka raid laiks bija 20, tad mes gaidijam 2 cilvekus lidz 22 un pusei 23 bija jaiet gandriz vienmer... Tapec tada piezime.

  8. May 20, 2016  
    Kadreiz bija gilde <Latvieshi> kas aizgaja uz citu serveri, tiem it ka raid laiks bija 20, tad mes gaidijam 2 cilvekus lidz 22 un pusei 23 bija jaiet gandriz vienmer... Tapec tada piezime.
    Ouh, nu jā kā jau teicu neesmu bijis īpaši LV guildos, bet nu gan jau Icecrown realmā būs kādi guildi, kas arī taisīs raidus sakarīgos laikos.

  9. May 21, 2016  
    Ir izveidota latviešu ģilde "LATVIA"
    Hordes pusē
    PVE + PVP
    Ģildes līderi ar LIght of Down, Bane of the fallen king, RS 25 hc un vel.
    Vairak info IG - Scylla, Dievs

  10. May 21, 2016  
    Dievs... Kura guilde es biju ar sito? :DDD
    Varbut sakontaktesu IG, ja sanaks

  11. May 25, 2016  
    Labdien ; ).Pirmā reize kad es apmeklēju Latviešu forumsEs pat nezināju kad mums ir comunty/kopiena šeit ;O(un es pievinojos molten 2012).Redzu jūs veidojat guild vai ir iespēja man arī pievienoties ar citu...kā lai pasaka toon/character?Joa mans paly vakar pievionojas citai guild.Ps prieks redzet jūs kaut nezinu nevianu xD

  12. May 25, 2016  

  13. May 25, 2016  
    Labdien ; ).Pirmā reize kad es apmeklēju Latviešu forumsEs pat nezināju kad mums ir comunty/kopiena šeit ;O(un es pievinojos molten 2012).Redzu jūs veidojat guild vai ir iespēja man arī pievienoties ar citu...kā lai pasaka toon/character?Joa mans paly vakar pievionojas citai guild.Ps prieks redzet jūs kaut nezinu nevianu xD
    Kaa Tashila teica ir Horde guilds <LATVIA> un ka jau mināja, vairāk info (Scylla, Dievs)

  14. May 30, 2016  
    stulbi, ka parejie sadalijusies pa frakcijam, viena gilde nevis divas tas ir ko verts.

  15. May 30, 2016  
    stulbi, ka parejie sadalijusies pa frakcijam, viena gilde nevis divas tas ir ko verts.
    Buutu gan, bet nu cilveki pasi izvelas ko darit.

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •