1. May 21, 2016  

    Lordaeron Queue system si donatii.

    salut, pe vremea moltenului am donat ceva banuti pentru anumite lucruri, dar mai ales pentru a nu mai trebui sa stau in rahatul acela de Queue( mai ales pe FW cand inca era pe CATA sau pe LA care inca e pe WOTLK). Pe acea vreme ei se dadeau mari ca oricare dintre modurile de donatie/bugetul alocat donatiei ar fi, tu vei beneficia pana la capat de Queue free realms, ceea ce nu am mai putut o experimenta aseara pe LordAeron.
    intrebarea mea este urmatoarea: au schimbat ei ceva si donate-erii nu mai beneficiaza de asa ceva pe LA?

    PS:cu toate ca n am mai donat de 2-2ani jumate inca mai am titlul de "Donater", deci daca nu s a schimbat nimic teoretic inca ar trebui sa pot beneficia de acest avantaj


    Multumesc pt atentie :D

  2. May 25, 2016  
    Salut, acum nu mai este la fel. Ca sa poti trece de queue fara sa astepti, trebuie, lunar (o data la 30 de zile), sa cumperi ceva in valoare de 5 coins. De retinut faptul ca "skip queue" se aplica separat pe realmuri. De ex.: daca vrei sa scapi de queue pe Lordaeron, trebuie ca pe un caracter de pe Lordaeron sa cheltui acele 5 coins. Banuiesc ca si pe noul realm Icecrown este la fel. Sper ca te-am ajutat, numai bine!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •