1. May 24, 2016  

    Felmérés az Icecrown realmen, alliban!

    Hello mindenki! Ahogy látom elég sokan olvasgatjátok a többi topikot, kíváncsi lennék, hogy hányan is vagyunk igazából, akik az Icecrownon játszanak vagy játszanának alliban. Ennek érdekében összedobtam egy egészen rövid, könnyed kérdőívet, név és személyes adatok megadása nélkül, csak is a játékkal kapcsolatban. Köszönöm előre is azoknak, akik kitöltik.

    www.kerdoivem.hu/kerdoiv/882677587/

  2. May 26, 2016  
    Köszönjük a reklámot :) És milyen klánnak lenne komolyabb terve? Mi raidekre készülünk azért nemtudtok mindent... úgyhogy az előítéletet nemkérünk köszi

  3. May 27, 2016  
    Mindenkinek más az igénye és máshogyan képzel el bizonyos dolgokat. A raidekre készülés és adott esetben raidelgetés és a komolyabb progress raid között igenis van különbség. (Ilyen formában nem fogtok a Hungaryval progresselni) Lehet egy guild only PVE vagy mixed pve/pvp esetleg pvp. Én minden nemű negatív hangnem nélkül mondom, hogy nem mindenkinek lesz oké a Hungary guild. Most helyesírásilag nem foglak kijavítani de eléggé amatőr ez az egész így :), (kezdve a hirdetésetekkel amiből az sem derül ki, hogy allis v hordás a klán) és a klán vezetéssel is amiből bár én nem sokat láttam de saját tapasztalatra alapozva mondhatom, hogy igencsak kezdetleges. Ha nem szoksz le arról, hogy állandóan éreztesd, hogy te vagy a gm akkor nem fognak szeretni veletek játszani az emberek továbbá ha annyit vársz el valakitől, hogy aktív legyen dmbje és ts3ja legyen akkor faja kis gyűjtő guild lesztek. Mert beinveltetik magukat és tojnak a dbmre és arra, hogy taxokat is kéne tudni és egyebek :D.
    Edited: May 27, 2016 Reason: must

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •