1. May 25, 2016  

    Problem posle stavljanja novog itema

    Problem je nastao kad sam kupio za vote poene polearm Oathbinder, Charge of the Ranger-General i stavio ga. (pre toga sam imao Shadow's Edge
    ). Dakle problem je sto ne mogu skilove za polearm dici na 400 nego i dalje stoji na 1/400 i dosta misuje. A drugi problem je sto kada sam stavio polearm critical mi se smanji za celih 14% iako polearm(99) ima veci critical od axe(92). Kada stavim polearm pise critical 1041 (26%) a kada stavim axe pise 1034 (40%) sto je nemoguce i mislim da se nesto ubagovalo. Hvala na razumevanju i ocekujem vas brz odgovor kao i popravku toga jer mogu da igram ili neka mi se vrate 30 vote poena ako je to uopste moguce. Hvala i veliki pozdrav.

  2. May 28, 2016  
    mozda nijesi istrenirao, nekad mozes stavit wepon na karakter a da nije istreniran, nadji wepon trenera za polearm isteniraj i onda probaj nabit skil na nekoj eliti napr ispod dalarana ubivajuc sve sta ugledas xd

  3. May 30, 2016  
    Sve mi je istrenirano, stari sam igrac wow. Ipak hvala na savetu. Bug jos nije popravljen iako sam pisao GM timu o tome, 1 odgovor sam dobio da je do mog talenta sto nije tacno a drugi put su mi rkeli da stavim na bug trackeru sto sam i ucinio ali nista nije sredjeno.

  4. May 31, 2016  
    To sto ti nedostaje crit % je upravo zbog toga sto nemas weapon skill. Ali sad se postavlja pravo pitanje, zasto ne mozes da dignes weapon skill... Probaj da nabavis neki drugi polearm pa da udaras elite, ranije si mogao cak i na target dummy da leveujes skill. Javi ako se ista promeni,,,

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •