1. May 29, 2016  

    SMS donacije

    Vidim da sad moze da se donira putem SMS-a, al to je samo za Nemacku, Austriju i Finsku.Mene zanima kad ce moci da se donira preko SMS-a za Srbiju?

  2. May 30, 2016  

  3. May 30, 2016  
    Ne verujem da ce moci u skorije vreme. Omogucavanjem donacija u ove tri navedene zemlje ce nam pruziti priliku da testiramo ceo sistem, jer donacije preko SMS-a nikad nise bile moguce na nasem serveru, pa onda u zavisnosti od rezultata i utiska igraca, sistem bi trebalo da bude omogucen i u drigim zemljama.

  4. May 31, 2016  
    A ne moze ni za svajcarsku? Pa da izvaram kevu i kazem "de posalji poruku na taj i taj broj treba mi nesto hitno" :D a steta

  5. June 1, 2016  
    Trebali bi da znate da imate veliki dio u % igraca s balakan od kojih veliki % nema pristup karticama ili drugom obliku placanja (izuzev hrvatske) i da bi povecali broj donacija s balkana kada bi uveli opciju placanja mobitelom. Na serveru na kojem sam prije igrao gdje sam bio EM (event master) 43% od svih ukupnih donacija je dolazilo putem mobilnih donacija iz zemalja balkana i rumunije.

  6. June 1, 2016  
    a samo razmislite da ce u cenu donacije ici i cena obicnog smsa + pdv pa i postarina :D

  7. June 2, 2016  
    a samo razmislite da ce u cenu donacije ici i cena obicnog smsa + pdv pa i postarina :D
    Jos skuplje ce biti. Usluga koja im omogucuje donacije preko SMS-a nije nimalo jeftina.

  8. sve je to lepo,odlucio sam prvi i jedini put u zivotu da doniram za igricu, i onda ne umem kako... jednostavno mi sistem nije jasan kako da uplatim novac... citao sam guide ali sto sam vise citao vise mi je nejasno... a SMSom bih mogao da doniram za 3 minuta i cao :(

    na kraju,previse mi je cimanja da otvaram jos jedan racun u banci zbog jedne donacije,tako da na kraju necu ni da doniram... jednostavno cu da cekam po 5 sati i to je to
    Edited: June 20, 2016

  9. sve je to lepo,odlucio sam prvi i jedini put u zivotu da doniram za igricu, i onda ne umem kako... jednostavno mi sistem nije jasan kako da uplatim novac... citao sam guide ali sto sam vise citao vise mi je nejasno... a SMSom bih mogao da doniram za 3 minuta i cao :(

    na kraju,previse mi je cimanja da otvaram jos jedan racun u banci zbog jedne donacije,tako da na kraju necu ni da doniram... jednostavno cu da cekam po 5 sati i to je to
    Ako imas nekog bliskog ko ima racun daj mu pare neka ti uplati, ako ti je cimanje da ti otvaras sam :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •