1. June 3, 2016  

türk guildi

merhaba arkadaşlar finallerden sonra birkaç arkadaş wow a başlamayı düşünüyoruz. 1 - 2 hafta önce can sıkıntısından lordaeron serverında horde da bir karakter açıp kasmaya baslamıstım ama baktım ki lordaeron horde da ki türk guildinde bir raid kadrosu çıkması imkansız bende burda bir konu açmaya karar verdim.Icecrown,lordaeron horde veya alliance hiç farketmez guild de hangi rollere ihtiyaç varsa özellikle onları açmaya bile gayret gösteririz sadece güzel ve oturmus bir raid kadrosu olan türk guild i arıyorum.Böyle bir guild varsa bilgilendirirseniz sevinirim.( daha önce molten wow da oynamıştık raid konusunda deneyimliyiz ).

2. June 7, 2016  
    Merhaba dostum. Biz de aynı durumu yaşayarak bir karar verdik ve ICECROWN da Alliance açarak oyuna başladık. Yeni 80 ledik ve gellişim sürecindeyiz. Herhangi bir raid başlangıcı yapmadık ancak yakın zamanda daha da kalabalıklaşarak raidlere başlayacağız. Oyun içerisinden irtibata geçerek detayları konuşabiliriz. Sevgiler.

/whisper Keco

3. guildin adı ne yada senın oyun adın ne ekelyım

4. ICECROWN yeni sayılırım osmanaga nickim türk guild varsa ekleyebilirmisiniz ya da haber edermisiniz :)