1. June 4, 2016  

    Icecrown guild érdeklődés...

    Sziasztok!

    Érdekelne, hogy Icecrownon van-e a hordás guild illetve kit/kiket lehet ezzel kapcsolatban keresni...
    Alliban tudjuk haverokkal, hogy van magyaroknak guildja, de már nincs kedvünk új karival majomkodni... : )

    A válaszokat köszönöm!

  2. June 4, 2016  
    Hello Horda oldalon van az Arms of Strenght guild Serendis-t keresd és van még másik annak most nem jut eszembe a neve de ott még nem sokan vannak.

    Üdv: Sandorian :)

  3. June 5, 2016  
    Üdv.
    Jó, hogy feldobtad ezt a kérdést, én szintén érdeklődnék hordás guild után vagy játékosok után akik horda oldalon játszmák.
    Kérlek írjatok le minden lehetséges guildet ami aktív.
    In-game name.: Lorant

  4. June 5, 2016  
    Akkor látom, hogy nem csak mi voltunk úgy, hogy nem találunk hordás csapatot...
    Ma egy srác is pont guildot keresett chaten, de elmondása szerint már egy ideje érdeklődik ez miatt... Viszont ő is említette már, hogy a haverjaival beszélték a saját csapatot és mi is így vagyunk vele, hogy lassan sajátba kezdünk...

  5. June 5, 2016  
    Szevasztok! Faction change=30 votepoint! ;)

  6. June 5, 2016  
    1. Ugy tudom nincs is votepont!
    2. For the Horde!!

  7. June 5, 2016  
    De tényleg jó lenne ha valaki csinálna egy guildet. Mi harman vagy négyen lennénk. Irjatok ha valami lett a keresésből vagy a szervezésből.

  8. June 5, 2016  
    1. Ugy tudom nincs is votepont!
    2. For the Horde!!
    A My Account fülön belül egy kattintás (collect points) után az egész napi pontot megkapod, aminek a mennyiségét az Activity Rank határozza meg. Legalább 1000 achievement pontos karakter kell, hogy legyen az accountodon ahhoz, hogy szavazhass. Több achi=több begyűjthető votepoint.

  9. June 5, 2016  
    lorant92: fentebb ugye lett említve egy guild ahova talán be is juthattok...
    kytex: köszi az alapításhoz szükséges információt... : )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •