1. June 9, 2016  

    Account problem, svaka pomoc dobrodosla :)

    Momci ovako, nisam bas dugo igrao wow i sada sam poceo opet, imam problem sa logovanjem na sajt, znaci ja udjem sve normalno onako i izbaci mi onaj Authetdtdsgsdgs kod, e, ja sada ne znam na kom je meni mejlu account da bih mogao da vidim taj code i da udjem na account, moze li neka pomoc ikako ? Hvala unapred!

  2. June 9, 2016  
    Imam isti problem, authentication cod ne stize mi na email, nemogu se ulogat da votam, koristim market place itd... A takodje ga nemogu ni ukloniti, neka pomoc ili savet sta uraditi???

  3. Njihov email provajder nesto ne radi, tako sam video u komentarima u jednom od thread-ova na forumu i trenutno rade na uspostavljanju novog provajdera kako sam razumeo.

    Takodje i ovo,
    IMPORTANT

    We have turned a new mail system on temporarily until our other one is solved, anyone that does not have a gmail email will be notified with errors/alerts, as it only works with gmail.

    With this, anyone without gmail will auto-bypass the email 2 factor and be redirected to the settings page to update their email to gmail.
    Tako da je trenutno moguce ulogovati se na acc na vebsajtu jer se trenutno prilikom logovanja 2step auth preskace.
    Edited: June 10, 2016

  4. Ne znam carino, ja sam na gmailu i ne stize mi nista, niti ista slicno, da mi salje neki alert pa i ajde, ali nista bas ono fakticki ne mogu da koristim market place, da votam nista!


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •