1. Icecrown - Alliance - Ad Infinitum guild

    Sziasztok !

    Az "Ad Infinitum" guild tagfelvételt hirdet minden magyar játékos számára. Ez egy PvE orientált guild, ahol heti rendszerességgel farmolnánk, igényeknek megfelelően ToC10et/25öt és ICC 10et/25öt. Egyenlőre nincs szint vagy gear követelmény, mindenki előtt nyitva állnak a guild kapui.

    Összesen két kizáró ok van:
    1. A guilden belüli antiszociális illetve minősíthetetlen viselkedés (pl.: drága jó anyák szidalmazása)
    2. Provokatív/Obszcén nevű karakterek is kíméljenek

    Köszönöm a figyelmetek és ha bármilyen kérdésetek van írjatok itt vagy ingame (Qvantum, Ersillya, Skarlet)

    Üdv.: Skarlet
    Edited: June 12, 2016

  2. Hello ! :) Emlékszem még rád, anno együtt raideltünk ragnán ... szeretnék csatlakozni hozzátok ! :) ingame kereslek majd ! üdv Crushi
    Edited: June 11, 2016

  3. Hello ! :) Emlékszem még rád, anno együtt raideltünk ragnán ... szeretnék csatlakozni hozzátok ! :) ingame kereslek majd ! üdv Crushi
    Üdv köztünk újra !

  4. Csao! Kekomi vagyok! Hova tűnt a guild?

  5. sziasztok. taurirol jottem imádom a wotlk kieget elkezdtem itt játszani nagyon érdekel csak jo lenne már magyarokkal is tolni esetleg létezik ez a guild még vagy sem? vagy legalább légyszives valaki vegye már fel velem a kontaktot rohadt unalmas egyedul. Metrumstar a nevem, allis vagyok. irjatok mailt légyszi a játékban vagy akármi :)
    Edited: December 12, 2016 Reason: more info

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •