1. Lordaeron - Alli Guild

    Sziasztok!

    Lordaeron szerveren, alli oldalára kerestetik egy aktív, értelmes, intelligens, vezető/vezetőség. Rengeteg magyar player van, csak nincs aki összefogja őket és rendszeres raideket alakítson ki. Így kérem, ha valaki a felül leírt dolgoknak megfelel és ambíciózus személyiség írja le kommentben karakter vagy netán a frissen megalapított guild nevét (és most remélem nem minden 11-15 éves srác megalakítja a Hungary vagy CSI Stormwind vagy Magyarok nyilai guildet), mivel sajnos guild nélkül elég unalmas ez a közösségi játék. Igen, mondhatná bárki, hogy akkor menj külföldi guildbe de azért szeretnék egy esélyt adni egy magyarul beszélő guildnek is, hátha valakiben felkeltettem az érdeklődést, hogy lépjen ezügyben.

    Köszönöm, hogy elolvastad!
    U.i: Be tudok segíteni a szervezésben, toborzásban.

  2. Egyetértek. Jó lenne össze hozni a magyar játékosokat egy nagy guildbe. Én jelenleg a Hungarikum guildbe vagyok. Viszonylag sokan vagyunk, más aktív guildről nincs tudomásom, de biztos vagyok benne ,hogy sokan vagyunk és egyesülve össze tudnánk hozni egy raid képes közösséget. Guild vezetésbe sajnos nincs tapasztalatom, de én is szívesen segítenék a szervezésbe.

  3. sziasztok, érdekelne, hogy hogy áll a guild szervezés, mert most kezdtem el letölteni a játékot, és szívesen csatlakoznék magyar guildhez, egy barátom is játszik és ő mondta, hogy lordaeron szerveren éri meg elkezdni, itt meg ezt a guildet találtam.

  4. Szia!

    Mivel nem jelentkezett senki azóta, így sajnos sehogy... Akik meg megalapították a Hungarikumot egyik napról a másikra leléptek, szó nélkül.
    Edited: June 15, 2016

  5. és ezen a kezdeményezésen kívűl van másik magyar guild a szerón? jó lenne magyarokkal játszani...

  6. Hordában igenm van másik guild tudtommal, de alliban csak 1 magyar guild van + csomó "elszórt" játékos van még.

  7. és abba az egy alis guildba lehet jelentkezni?

  8. Én csak a Hungarikumról tudok. Elvileg akárki tud invelni. Penny Dreadful guildbe voltam régen, nagyon sok játékos volt, raideltek is, de jelenleg csak páran aktívak. Nordek a nevem írjatok rám. Még csak lvl 70 vagyok, de szívesen segítek a magyar játékosok összegyűjtésében.

  9. azért érdeklődöm, mert mi a barátommal itt vagyunk 2 human wari guild nélkül, igaz csak most kezdtük, de ha felérünk lvl80-ra, akkor jó lenne majd raidelni. mindketten el akarunk jutni LK-ig régen taurin meg is volt, de a cataclysm érkezése után leálltunk a játékkal, mert ott meghalt az élet az ICC-s szerókon.. :/

  10. A Hungarikumba nem érdemes menni mivel nincs Guild Master, viszont a rangot meg meghagyta magának, úgyhogy ha szeretnénk se tudnánk ezzel a guilddel mit kezdeni, se guild messageba írni és ha minden igaz a Penny dreadful ugyanez a helyzet csak ott még kevesebb playerrel. Szóval ennek az egész kezdeményezésnek pont az lenne az értelme, hogy akit érdekel még ez az egész Wotlk meg guild dolog, akkor az alapít egy teljesen új guildet, persze amit nem hagy ott 1 hónap után és olyan legyen akinek van tapasztalata e téren.

  11. Szerintem megpróbálhatjuk. Először tájékoztassuk a Hungarikumba és a Penny-be maradt embereket és csináljunk egy új guildet.

  12. Sziasztok!
    Mi is vagyunk ketten haverommal, dk és reszto shamy, jelenleg fejlődünk. Én támogatnék egy ilyen kezdeményezést, és szívesen vezetnék raidet (ebben van tapasztalatom), viszont gm-kedni, toborozni, stb valószínűleg nem lenne időm. Ha esetleg valami alakulna, írjatok rám, Trylinne néven vagyok online:)

  13. Sziasztok, miért van az, hogy elértem a 15-ös szintet human warival, és jelentkeznék dungeonba, de nem enged rányomni. teljesen mindegy, hogy mit állítok be, tank dps, leader, mindegy, sehogy se tudok findert elindítani... :/

  14. Lordaeronon nincs dungeon finder.

  15. Engem is érdekelne az új társaság (jelenleg dudut húzok de van egy friss 80as palám is ha nagyon muszáj :P).
    Ha odáig jutunk raidek levezetésében tudok segíteni (The Fall of Naxxramas (25 player) - Earned 02/27/2016).
    Egy kérésem van, hogy normális nevet (nem "poénos", nem magyaros, helyesírási hibáktól mentes) adjatok a guildnek (lásd első hozzászólás) :D

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •