1. Sziasztok!

    A napokban alakult alli oldalon egy guild jelenleg tizenpár 80-asunk van és még sok 70+-os, naxx 10-et most fogjuk kezdeni. Akit érdekel, keresse Eugenesis-t, Agydaganat-ot, vagy engem, Trylinne-t.
    Edited: July 29, 2016

  2. Sziasztok! Utána nézegettem az előző commentek alapján és érdekelne, hogy a "Last hope" nevű guild lett végül a magyar klán a lordaeronon? Ha igen, mennyire vagytok aktívak?

    Rólam annyit, hogy most kezdenék a szerveren karaktert. Eddig taurin játszottam, de már annyira unalmas cata számomra, hogy az hihetetlen. Egyszerűen nem képes visszaadni a wotlk élményt számomra.

    Icc contentben kezdtem el játszani shadow priest-el. 25 norm 12/12, 25 hc 12/11 tapasztalatom van, lk is inkább ember hiány miatt nem ment le. Naxx, ulduban is otthon vagyok, gyakran jártunk achi runokra a guildemmel. ( Persze már rég volt és egy kis utána olvasgatásra lesz majd szükség. :D )

    Köszi előre a választ/válaszokat (ha kapok)! :)

  3. Szia! A Guardians (volt) a magyar guild, sajnos elég aktív (raidelni akaró) ember hiányában nagyjából meghalt a guild, aki raidelni akart az átment a Last Hope-ba ami egy nemzetközi guild. Tudomásom szerint jelenleg nincs magyar guild alli oldalon.

  4. Sziasztok! Alliba megalakult a Magyar Vandor nevű guild. Egy igazi progress guildnek tervezzük. Jelenleg elsődleges célunk a toborzás, majd egy ütőképes raid csapat felállítása (de ez még picit messzebb van). Nyugodtan csatlakozhat bárki, csak írjatok rám.

    Negomir
    Edited: October 17, 2016

  5. Hali, nem tudom h tud e segíteni valaki nekem, de nagyon szeretnék játszani de mikor beírom az account dolgokat csak connectingol és én várok ezer évet és akkor sem dob be. A net és a gép is elég erős hozzá, akkor meg miért lehet?

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •