1. Icecrown queue

    Poz, nisam igrao neko vreme a od odgovora zavisi da li cu se vratiti. Da li nakon spajanja dva servera u Icecrown sad postoji QUEUE i jel mora da se ceka? Posto ako je tako, upropastili su warmane najstrasnije... Bivsi server je bio mozda najjaci za igranje i bilo je taman dovoljno ljudi.

  2. 2500 que, server zvanicno prso... Steta

  3. Moram da budem donor da bih igrao. Pa realno, bolje je da odem na retail i tamo da dam 1500din mesecno, da igram bez i jednog bug-a i bez tipova koji nabijaju sebi gear preko novca. Ovo je najstrasnije moguce sto su mogli da urade. Od 4 sata sam quene. Bio sam 2800+. Sada sam 1800ti. Tamo pise da treba da cekam jos 600minuta. LOL !!!

    Boze me sacuvaj sta napravise od ovako dobrog privatnog servera...
    Izgleda da se sve vrti samo oko para. Pare i pare, nista drugo.

  4. Moram da budem donor da bih igrao. Pa realno, bolje je da odem na retail i tamo da dam 1500din mesecno, da igram bez i jednog bug-a i bez tipova koji nabijaju sebi gear preko novca. Ovo je najstrasnije moguce sto su mogli da urade. Od 4 sata sam quene. Bio sam 2800+. Sada sam 1800ti. Tamo pise da treba da cekam jos 600minuta. LOL !!!

    Boze me sacuvaj sta napravise od ovako dobrog privatnog servera...
    Izgleda da se sve vrti samo oko para. Pare i pare, nista drugo.
    Igraj na Lordu

  5. Nije server nista prso nit' je losiji kako vi kazete, nego imas sad vise arena que i ostalog, a to sto je sirotinji zao dat jednom u životu 10 eura za igricu, niko vam nije kriv.

  6. Igraj na Lordu tamo nemas queue skoro nikad :D

  7. Sta bre pricate da je server prso? Server je jaci nego ikad. To sto moras da cekas u queue znaci da mnogo ljudi zeli da igra. Da je server prsao ne bi ni bilo queue.

  8. Server propao?? Ima 12k igraca online i server propao?? Hahahahahahahaha, pa ljudi igrate bespaltno, ne dobijaju oni hosting dzabe, hosting sa ovakvim performansama je jako jako skup, voljeli bi i oni da mogu podrzati 15k igraca online...
    Ukoliko zelite da nesmetano igrate donirajte 10e i preskocite cekanja, pomognete sebi a i njima. :D
    Edited: June 28, 2016

  9. Server propao?? Ima 12k igraca online i server propao?? Hahahahahahahaha, pa ljudi igrate bespaltno, ne dobijaju oni hosting dzabe, hosting sa ovakvim performansama je jako jako skup, voljeli bi i oni da mogu podrzati 15k igraca online...
    Ukoliko zelite da nesmetano igrate donirajte 10e i preskocite cekanja, pomognete sebi a i njima. :D


    to je sve u redu samo sto ne moze da doniram to je druga stvar imam novac na karticu i nece i nece probao preko 10 puta i samo Transaction has been denied


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •