1. O curiozitate

    Stie cineva daca va face warmene vrun server de wod ?

  2. 1. De ce ar face Warmane un server cu cel mai nepopular expansion, care le-a injumatatit nr. de jucatori in 1 an jumate?
    2. Inca nu au reusit sa retuseze serverul de MoP incat sa semene cu versiunea de pe retail, iar MoP are scripturi mult mai usoare decat WoD, ma indoiesc ca ar face o treaba prea buna cu WoD.
    3. Serverele de WotLK sunt prioritare pentru ca ele aduc cei mai multi jucatori si cele mai multe donatii.
    4. Nu merci!

  3. 1. Nu cred ca wod a scazut playeri eu zic ca de la cata a inceput sa scada si la fiecare lansare de expansion sau reapucat ca sa renunte dupa ce termina continutul dar fiecare cu parerile lui pot eu sa zic ceva
    2.Era o intrebare ”Stie cineva daca va face warmene vrun server de wod ?” nu am intrebat daca e mai usor sau mai greu de facut
    3.Asta e logic ca sunt prioritare dar dupa cum vezi cata nu e asa ”prioritar”
    4.Nu am intrebat ce parere ai/aveti ( nu era necesar acest comentariu si restul era de ajuns sa spui daca sti sau nu nu am cerut altceva )
    WOD ? seri

  4. La fel cum intrebi tu au mai intrebat sute de playeri, chiar si pe facebook unde au raspuns cei de la warmane in comments spunand ca deocamdata nu au planuri pt WoD.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •