1. Cata-KILKA pytań

    Witam, wracam po dość długiej przerwie (matura XD) do wowa, a konkretnie do serweru Warmane.
    Zaznaczam od razu, że MOP, pomimo kilku postaci 90 i większej ilości ludzi na nim nie interesuje mnie. Jest to najbardziej beznadziejny dodatek (i nie to, że pandy), więc po prostu nie podchodzi mi. Aż dziwi mnie jak mogłem tyle na nim grać... :P. WOTLK też odrzucam, więc zostaje mi Cata, z którym w sumie zacząłem przygodę z tym serwerem (2011/2012 rok ^^). Mam jednak kilka pytań:

    1. Jak się ma tu sprawa z PVE? Z tego co kojarzę przed crashem serwera DS i Firelandy działały chyba dosyć (bardzo?) dobrze.
    2. Nadal biorą na DS/FL ludzi z wyrobionymi achivami?
    3. Są tu robione rajdy z T11/T12?
    4. Jest jakaś (polska?) gildia rajdująca? Jeśli tak, to w jakiej frakcji?
    5. Lepiej grać w ally czy w hordzie?XD
    6. Serwer jest skryptowany, czy władze mają cata w głębokim poważaniu i wolą ślęczeć przy wotlku i nieszczęsnym mopie?
    7. Nadal można kupować sety T13 hc i ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o Dragon Soul latają w tych setach z gurthalakiem na dodatek?
    8. PS. słyszałem, że niby BT, SWP, Kara, SSC jest otwarte. Wie ktoś może coś wiecej co jeszcze dali? :P
    9. Korzysta ktoś z raid findera i dungeon findera? Czy nadal niektórzy nie wiedzą o tej opcji?

    PS. widziałem parę akcji na tym forum, więc proszę ludzie - jak chcecie hejtować za to, że mop mi się nie podoba, to róbcie to gdzieś indziej :P.

    Pozdro
    Edited: June 13, 2016

  2. 1-DS i FL HC działją, nie tak jak na globalu, ale nie mozna narzekać
    2-Tak, nie ma achiva = nie ma inva
    3-BoT i BWD bardzo rzadko(w bwd nie działał Nefarian i hc mod, bot głównie po sinestre i xmog)
    4-Ally Frozen Throne, w hordzie nie wiem
    5- pve lepsze w ally(lepsze, end gamowe gildie, chociaz w hordzie czesciej pugowali hcki)
    6-Zrobią coś od czasu do czasu,(jak np teraz ten update, ale to rzadkość)
    7- Za coiny kupisz wszystko, a gildie nie sprzedają bustow
    8-Na forum masz wszystko opisane co otworzyli i co działa
    9-rf nie działa a df jest robiony na czacie LF RHC 380 ilv+

  3. Witam, wracam po dość długiej przerwie (matura XD) do wowa, a konkretnie do serweru Warmane.
    Zaznaczam od razu, że MOP, pomimo kilku postaci 90 i większej ilości ludzi na nim nie interesuje mnie. Jest to najbardziej beznadziejny dodatek (i nie to, że pandy), więc po prostu nie podchodzi mi. Aż dziwi mnie jak mogłem tyle na nim grać... :P. WOTLK też odrzucam, więc zostaje mi Cata, z którym w sumie zacząłem przygodę z tym serwerem (2011/2012 rok ^^). Mam jednak kilka pytań:

    1. Jak się ma tu sprawa z PVE? Z tego co kojarzę przed crashem serwera DS i Firelandy działały chyba dosyć (bardzo?) dobrze.
    2. Nadal biorą na DS/FL ludzi z wyrobionymi achivami?
    3. Są tu robione rajdy z T11/T12?
    4. Jest jakaś (polska?) gildia rajdująca? Jeśli tak, to w jakiej frakcji?
    5. Lepiej grać w ally czy w hordzie?XD
    6. Serwer jest skryptowany, czy władze mają cata w głębokim poważaniu i wolą ślęczeć przy wotlku i nieszczęsnym mopie?
    7. Nadal można kupować sety T13 hc i ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o Dragon Soul latają w tych setach z gurthalakiem na dodatek?
    8. PS. słyszałem, że niby BT, SWP, Kara, SSC jest otwarte. Wie ktoś może coś wiecej co jeszcze dali? :P
    9. Korzysta ktoś z raid findera i dungeon findera? Czy nadal niektórzy nie wiedzą o tej opcji?

    PS. widziałem parę akcji na tym forum, więc proszę ludzie - jak chcecie hejtować za to, że mop mi się nie podoba, to róbcie to gdzieś indziej :P.

    Pozdro
    1. Firelands hc jak i non hc działa dobrze
    Dragon soul hc tez działa jako tako po ostatnim patchu(Łatwiejsze)
    2. Nadal, zeby dołączyć do pugu wymagany jest achiv
    3.Tak, raczej nikt nie piuguje bota hc, baradin hołd, bwd(rzadko), firelands często
    4. Teraz nie ma żadnej
    5. Twój wybór, więcej raiduja w hordzie.
    6. Ostatnio sie za niego wzięli
    7. Mozna
    8. Jest do tego specjalny temat na forum poszukaj
    9.raid finder nie wiadomo czy działa
    Doungeon finder cieżko znaleźć grupę na end gamę jak i levelujac

    Pozdrawiam

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •