1. Problem sa donacijom

    Pokusao sam 3x da doniram sva 3x su mi odbijena, jednostavno pise "The transaction has been denied". Na deviznoj kartici ima i vise nego sto pokusavam da doniram(10e). Istom karticom sam juce 13.06. uplatio drugaru original wow bez problema i ostalo je oko 50e, proveravao sam, nemoguce da je provizija toliko velika da nema dovoljno da se izvrsi transakcija. Sa karticom, brojevima koje sam uneo kao i nacinom preko koga sam hteo da uplatim sve je uredu, ali ne uspevam da izvrsim transakciju. Ovom istom karticom sam i ranije donirao Warmane kako svom nalogu tako i drugima bez problema... Zna li neko u cemu je problem??

  2. Obzirom da si ranije donirao na Warmane već, kartica može da bude odbijena zbog:
    1. ne koristiš karticu često, pa je onda iskoristiš par puta za kratak vremenski period
    2. par puta doniraš istu sumu za kratak vremenski period
    3. prešao si dnevni limit kartice (domaće banke uglavnom imaju dnevni limit)
    4. istekla ti je kartica


    Ničeg drugog ne mogu da se setim, a da bude razumno.
    Možda je greška i do Warmane-a, kontaktiraj suport.

  3. imam isti problem a na karticu imam prekjo 100 eura ne sam donirao do sada prvi put a imam visa kreditnnu karticu i pise the transaction has been denied dali treba da imam evra na karticu ili posto sada valuta na karticu je u denari posto sam iz Makedonije ?

  4. Jesi resio u cemu je problem i ja imam isti?

  5. Nisam probao od objavljivanja ovoga... Veceras cu probati opet.

  6. Pokusavam i pokusavam da doniram 10eura, ali nikako nece. Na VISA kartici imam preko 50eura stvarno mi nije jasno u cemu je problem ? Jel moze neko ikako da mi objasni ?

  7. Problem je do provajdera preko kojeg se realizuje uplata. Detalji ovde.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •