1. دریافت کنیم؟ vote point چگونه

با سلامی مجدد. به دلیل پیچیدگی موضوع رنک ها و میزان ووت پوینت های دریافتی روزانه و اینکه خیلی ها این سوال رو می پرسند، قصد دارم در این مطلب این موضوع را باز کنم و به صورت کامل توضیح بدهم.

برای شما نمایش داده می شود به نکته ی مهم زیر توجه کنید You dont have any points to collect اگر پیام

برای اینکه شما بتونید ووت روزانه ی خود را داشته باشید باید حداقل یک کاراکتر با 1000 اچیومنت پوینت داشته باشید

و اما رنک ها
    Agent: 0.5 points or less
    Emissary: 0.6 to 0.7 points
    Envoy: 0.8 to 0.9 points
    Ambassador: 1.0 to 1.1 points
    Legit: +1.2 points

وحالا نحوه ی امتیاز گیری:
    In Good Standing account: + 0.5 points bonus
    Normal account : No Bonus

قرار خواهد گرفت In good standing نکته 1:اکانتی که طی یک سال گذشته بن نشده باشد در وضعیت
    قرار خواهد گرفت.بدیهی است که علت و مدت بن تاثیری در این مورد ندارد Normal نکته 2:اگر اکانت شما طی یک سال گذشته بن شده باشد در وضعیت
    نکته 3:اگر اکانت شما امروز بن شود،1 سال طول خواهد کشید تا دوباره به حال سابق برگردد.پس مواظب باشید تا بن نشوید

+1000 achievement : 0.3 points Daily
    +2000 achievement : 0.4 points Daily
    +3000 achievement : 0.5 points Daily
    +4000 achievement : 0.6 points Daily
    +5000 achievement : 0.7 points Daily
    +6000 achievement : 0.8 points Daily
    +7000 achievement : 0.9 points Daily
    +8000 achievement : 1.0 points Daily

سوال:اصلا هدف از این سیستم چیست؟چرا این سرور سیستم ووت شبیه به سرور های بازی دیگر ندارد؟

جواب:به دلیل تعداد بالای بازیکنان و اینکه هر بازیکن می تواند تعداد نا محدودی اکانت داشته باشد این سیستم. طراحی شده تا از جمع شدن ووت ها در اکانت های فرعی هر شخص جلوگیری شود.
    دلیل دیگر این موضوع تقدیر از پلیرهایی است که بیشتر به بازی اهمیت می دهند.یعنی پلیر های با اچیوپوینت بیشتر ووت پویت بیشتری خواهند گرفت

سوال:ووت چیست و چگونه باید آن را دریافت کرد؟

جواب:ووت پوینت یا رای در واقع میزان رضایت شما از سرور را نشان می دهد.شما با ووت گذاشتن سرور خود را محبوب تر می کنید و در ازای آن هم سرور به شما خدماتی ارائه می دهد.مثلا خرید آیتم از سایت یا تغییر نژاد کاراکتر خود و... در مورد اینکه چگونه می توان ووت پوینت جمع کرد باید وارد پنل کاربری خود شوید و در وسط صفحه گزینه ی
    (Collect points)
    را بزنید.باید توجه داشته باشید که در سرور وارمن شما می توانید روزانه فقط 1 بار پوینت جمع کنید.پس پوینت روزانه ی خود را فراموش نکنید

سوال: چگونه میتوانم میزان اچیومنت پوینت کاراکتر خود را بفهمم؟

جواب: با زدن دکمه <غ> و خواندن عددی که در بالای صفحه است این موضوع روشن می شود

سوال: من اکانتی دارم که بن نشده و در آن کاراکتری دارم با 3500 اچیومنت پوینت!من چقدر ووت خواهم گرفت؟

جواب: خیلی ساده است.طبق فرمول بالا شما باید 0.5 پوینت به دلیل اینکه بن نشده اید و 0.5 پوینت هم برای میزان
    اچیومنت پوینت ها بگیرید!پس در مجموع شما 1 پوینت به صورت روزانه خواهید داشت

سوال:من حداقل 1000 پوینت را دارم ولی باز هم نمی توانم پوینت دریافت کنم!علت چیست؟

جواب:برای اینکه شما بتوانید ووت روزانه ی خود را داشته باشید باید حداقل طی 24 ساعت گذشته یک بار با اکانت خود انلاین شده باشید

سوال: من در اکانت خود چند کاراکتر دارم.اکنون چطور؟اچیومنت پوینت ها چطور محاسبه شود؟مجموع یا حداکثر آن ها؟

جواب: برای اچیومنت های تکراری این عدد دوبار حساب نخواهد شد.مثلا من در اکانت خودم 2 کاراکتر لول 80 دارم و طبیعتا 80 اچیومنت پوینت در هر کدام دارم (برای لول 80 بودن).حالا در عدد محاسبه شده فقط یکی از این 80 اچیونت ها محاسبه خواهد شد و در واقع 160 اچیومنت نخواهم داشت.این محاسبه برای تمامی اچیومنت ها صحیح است و اچیومنت های تکراری دوباره حساب نخواهند شد

سوال:آیا اچیومنت های پچ های مختلف با هم جمع می شوند؟

جواب:بله اگر شما در یک اکانت در هرکدام از اکسپنشن ها کاراکتر داشته باشید باز هم با شرط تکراری نبودن با یکدیگر جمع خواهند شد.

در پایان اگر باز هم سوالی بود یا قسمتی مبهم است،در ادامه ی همین تاپیک بپرسید.
    موفق باشید
    Edited: October 31, 2016