1. Kilka pytań

    Cześć, wróciłem do wowa i mam kilka pytań, bo wiele rzeczy zapomniałem.
    Gram na Icecrown.

    1. Jak się votowało?
    2. Jak szybko wbić maksymalny lvl?
    3. Czy trzeba robić wszystkie zadania, na danym obszarze, mapie?
    4. Czy długo się czeka na party, na instancje?
    5. Jest jakaś polska gildia po stronie hordy, co mogłaby mnie przyjąć?
    6. Da się zmienić grafikę na old, gdyż sciągnąłem nową wersję graficzną i zauważyłem, że przy tworzeniu postaci, kilka fryzur jest zabugowane, albo tylko ja tak mam? A nie uśmiecha mi się od początku ściągać. Nie wiem czy dobrze wyjaśniłem, jakby co postaram się lepiej wyjaśnić.

  2. 2.Tutaj sa rozne opinie, jedni wola na questach drudzy na df
    3.Nie trzeba, raty masz x7
    4.jezeli jestes tankiem to rdfy masz instantowo nawet na low lvl

  3. A ja mam pytanie, mianowicie kiedy wchodzi toc na Lordaeronie ?

  4. 1. Już się nie "votuje" tylko zbiera się "Activity Points" a możesz zacząć je zbierać dopiero jak wbijesz 1000 Achievement Points.
    Więcej info: http://forum.warmane.com/showthread.php?t=309584
    2. Najszybciej robiąc questa bo mimo gry clasą DPSową bez posiadania specu pod tanka na RDF czeka się dość długo (ewentualnie możesz w międzyczasie sie zapisać na rdf)
    3. Przy takich ustawieniach expa nie trzeba robić wszystkich questów (zazwyczaj się to pierwsze 5-10 questów i idziesz mapę dalej).
    4. Tutaj bywa różnie... zależy czym grasz/jako kto się zapisujesz.
    5. Po stronie Hordy są chyba 2-3 Polskie gildie lecz nie pamiętam ich nazw :P Jedna to chyba Eternity jak się nie mylę.
    6. Polecam poradnik : http://forum.warmane.com/showthread....the-old-client
    Wystarczy usunąć jeden plik i stare modele wracają :).


    @Afaricl
    Nigdzie info nie znalazłem ale dużo ludzi z Lordaerona wraca na Icecrown choćby przez to że działa tam wszystko tak samo jak na Lordaeronie tylko że Raty są większe :).

  5. A jak sprwa wyglada z rate ? Tylko exp jest 7x czy inne rzeczy jak loot gold itp tez sa 7x ?


  6. Dzięki za odpowiedzi, już wszystko wiem. Szkoda tylko, że już od godziny 15:00 czy nawet wcześniej są kolejki, no jak kończę robotę o 16 to muszę czekać w kolejce, a to jest uciążliwe.

  7. Miałem podobnie :)
    Pracuje 5-13 lub 8-16 dlatego wolałem wydać te 30zł i mieć kolejki z głowy grając na Icecrown bo Lordaeron nie omija kolejek mając premium.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •