1. You do not have any points to collect.

Profilimde ''Collect points'' i tıkladımğımda Bu hata ile karşılaşıyorum (You do not have any points to collect.). Çözümünü ve tam olarak ne demek istediğini anlayamadım. . .
    Bu na benzer sorunla karşılaşan ve ya çözümünü yapabilen arkadaslar var m acaba???

2. Ach olarak 1knın uzerinde misin

3. Profilimde ''Collect points'' i tıkladımğımda Bu hata ile karşılaşıyorum (You do not have any points to collect.). Çözümünü ve tam olarak ne demek istediğini anlayamadım. . .
    Bu na benzer sorunla karşılaşan ve ya çözümünü yapabilen arkadaslar var m acaba???
    Tüm karakterlerinin "tekil" achievement point'i 1000 ve üzerindeyse ve 24 saatte karakterine giriş yaptıysan 0.8 ve üzeri puan alıyorsun.
    Başka şartlar da var ama temelde bu şekilde işliyor.

Geçmişte şu mesajda ayrıntılı şekilde anlatmıştım:
    http://forum.warmane.com/showthread....%3Bl-veriliyor

Birden fazla karakterin varsa hepsinin başarı puanına (Achievement Point) bak, en yüksek olanını kolay yapılanlardan uğraşıp 1000'e çıkarmaya çalış. Ben o şekilde yapmıştım. Mesala Cooking / Fishing / First Aid öğrenip epey hızlı bir şekilde arttırabilirsin. Haritaları keşfedip Explorer kısmında 300-400 puana kadar toplayabilirsin. Ya da diyelim 80 lvl karakterin varsa düşük lvl dungeon'lara girip hızlıca boss kesip bir kaç saatte 100-200 puan toplayabilirsin vb...

4. Tskler ''ac'' kasmak hiç aklıma gelmemişti.