1. Problem z odpaleniem gry

    Tym razem mam problem, kiedy próbuję odpalić grę, wyświetla się komunikat:

    Data/enGB/wow-update-enGB-18273.MPQ: World of Warcraft can’t make a required change to an archive file. Be sure you have write permission for the World of Warcraft folder or try running the game in administrator mode. For more information, see: https://battle.net/support/article/6910

    Czy ktoś miał taki problem i wie jak to naprawić?
    Odznaczyłem "tylko do odczytu" i nie pomogło.

    Nie wiem jakim cudem, ale działa. Post można usunąć w takim razie, po co zaśmiecać forum.
    Edited: June 29, 2016

  2. Witam, mam problem dokładnie taki sam jak kolega u góry, niestety uruchomienie jako administrator czy nawet tak jak kolega odznaczenie tylko do odczytu ni nie pomogło.
    Jeśli ktoś wie w jaki sposób moge to naprawić bede ogromnie wdzięczny.

  3. mam to samo tylko mi nic sie nie chce wlaczc mam win10 moze to jest problem ?

  4. Witam u mnie wyskakuje dokładnie ten sam komunikat.
    Zaznaczam że również korzystam z Win 10
    Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem proszę o odpowiedź.

  5. 1. Macie tylko jedno konto na komputerze? Jeśli nie to sprawdźcie, czy Wasze konto ma właściwości administratora

    2. Na którym dysku macie WoWa? Jeśli na dysku C (tam gdzie system), to Win10 będzie wymagał uruchamiania gry w trybie administratora (zresztą tak jak napisane w komunikacie). Wystarczyć powinno kliknięcie prawym (nawet na skrót) i wybranie uruchom jako administrator.
    Jeśli pomoże, to można na skrót kliknąć prawym, wybrać właściwości i znaleźć gdzieś opcję do zaznaczenia "uruchom jako administrator", żeby za każdym razem nie klikać od nowa

    3. Jeśli to nie pomoże, to można spróbować przenieść WoWa na inną partycję - niesystemową (o ile macie)

    4. Jeśli dalej nic to ostatecznie można ściągnąć WoWa z innego źródła niż wcześniej

    5. W innym przypadku nie wiem ocb ;/
    Edited: September 6, 2016

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •