1. July 1, 2016  

    Premium acc

    Koliko dugo ce acc biti premium posle doniranja?
    Moram li svakog meseca da doniram ili jednom i zauvek premium?

  2. July 1, 2016  
    Jednom doniraš i premium si zauvek.

  3. Koga mogu kontaktirati da mi objasni sta se desilo sa mojim Akauntom i zbog cega je iskljucem.Na serveru samo od januara 2011 i nikada nisam uradila nista protiv pravila.Veoma sam vezana za svoje likove i poludela sam sinoc kad sam htela da se ulogujem i shvatila da ne mogu :( Uzevsi u obzir cinjenicu da sam tu godinama i donirala sam ,mislim da bi bilo u redu da mi pokazete ili posaljete dokaze za optuzbe zbog kojih mi je Akaunt iskljucem.Niti sam varala ,niti reklamirala bilo sta ,eventualno da sam hakovana ,ali mislim da ni to nije slucaj jer bi bilo promena na mailu ,pretpostavljam.

  4. Koga mogu kontaktirati da mi objasni sta se desilo sa mojim Akauntom i zbog cega je iskljucem.Na serveru samo od januara 2011 i nikada nisam uradila nista protiv pravila.Veoma sam vezana za svoje likove i poludela sam sinoc kad sam htela da se ulogujem i shvatila da ne mogu :( Uzevsi u obzir cinjenicu da sam tu godinama i donirala sam ,mislim da bi bilo u redu da mi pokazete ili posaljete dokaze za optuzbe zbog kojih mi je Akaunt iskljucem.Niti sam varala ,niti reklamirala bilo sta ,eventualno da sam hakovana ,ali mislim da ni to nije slucaj jer bi bilo promena na mailu ,pretpostavljam.
    Otvori ban appeal tiket na websajtu https://www.warmane.com/account/support?do=new

  5. Ne prihvata :( "The selected ban is not valid, try again." Sta jos mogu da uradim ?

  6. Ne prihvata :( "The selected ban is not valid, try again." Sta jos mogu da uradim ?
    Poslala sam na prvu opciju ,jedino to prihvata kad selektujem.Hvala u svakom slucaju.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •