1. Witam
    Z racji tej, że już od kilku miesięcy jestem w tej gildzie, pozwolę na krótkie opisanie czy warto się przyłączyć.
    Plusy:
    +polska gildia
    +dużo graczy online (wieczorami czasem ponad 30 osób, czasami 40 lekko)

    Minusy:
    -mimo, że sporo graczy, ale pokazują się głównie w dni raidowe, większość woli afczyć w dala
    -rekrutują każdego polskiego gracza, ale kompletnie nie pomagają w grze - nie pomagają się ubrać nowym np na toc25
    -kalendarz raidowy na forum guildi, co jest kompletnie niepraktyczne
    -rzeczy z guild banku można kupować za 50% taniej, ale tylko kiedy jest Yuq lub Wojas, inni nie mogą wyciągać itemów
    -osoby które dłużej grają w tej gildzie mają milion altów, którymi chodzą na raidy icc/altowe raidy, kompletnie olewając nowych graczy (Nie mam pojęcia po co invają nowych, jak tą gildie traktują jako fabrykę altów) Jakbym był na rekrutacji albo trialu już dawno bym wyszedł...
    -widać, że to gildia kilku osób co dłużej raidują + osoby randomowo invane, na guild czat rozmawia tylko pare osób, kiedy nowi proszą o pomoc= cisza
    -raidy są chaotyczne, 0 dyscypliny, gdyby nie buff 30% na icc to na hc zbiliby max 8 bossów, od core raidera w góre mają zbyt wielkie mniemanie o sobie, 5 lat gram w wotlk, ale poziom taktyk i skilli jaki oni reprezentują jest tragiczny (sindragosa tragedia...)
    -no i wisienka na tym torcie, a raczej kupie nawozu, guild master Yuq i jego giermek Wojas: obrażanie raidujących na każdym bossie, przeklinanie za nieogar, wzajemne wyzywanie (jak dla mnie mają zbyt wielkie mniemanie o sobie), rajdy przypominają patolskie streamy
    -na icc hc ciężko cokolwiek wygrać, ludzie mają absurdalne ilości dkp
    -7 lat gram w wotlk z przerwami, (ogólnie w wowa, w tym global), i to jest najgorsza gildia jeśli chodzi o pomoc nowym graczom (jako member pomagam jak tylko moge, jeśli potrzebuja nowi na toc albo rhc albo coś z profek, ale wiekszosć to tzw gs boty afczące w dala. Nie mam pojęcia po co invają wszystkich jak leci, jak i tak tylko robią icc i rs. A nie, robią czasem togc10 po mount run, ale od 6k gs xD)
    -generalnie ta ich reklama to kłamstwo, jaki niby dobry social, no chyba dla nich xD

    Jestem w tej guildzie tylko dlatego, że kumpel jest tam "klocuchem" (pomine już te ich nazwy rang, nie kopie się leżącego), tak to bym olał i wyszedł już dawno. No i mam membera chociaż, ale to nic nie daje i tak.
    Jeśli znasz angielski, każda inna gildia będzie lepsza. Jak wolisz tylko po polsku, to zastanów się dwa razy czy warto.

  2. Witam,
    Z racji tej, że jestem giermkiem Yuqa już od ponad dwóch lat, bo jestem w tej gildzie... guildzie, gauilduie... NIE WIEM JAK TO SIE PISZE OMG... to krótko odpowiem na to co było napisane wyżej.

    Plusy:
    + wszystko wyżej to prawda. Nic nie jest przekłamane. Raidy to tragedia. Kolesiostwo jest na porządku dziennym, a nowi gracze są zniechęcani do gry od samego początku. Totalny brak socialu. Też nie wiem po co invamy nowych graczy, ale ja jedynie przytakuje Yuqowi, to jestem dobrym i wiernym giermkiem.

    Minusy:
    - W zasadzie to samo co w plusach, bo post jedynie pokazuje, że ta gildia prędzej czy później się rozpadnie.

    Podsumowanie:
    Dziękujemy za bycie memberowym jeleniem i pomaganie innym, bo dzięki Tobie my nie musimy robić totalnie nic.
    Dziękujemy również za wszystkie rady i postaramy się jakoś do nich ustosunkować. A w między czasie wszystko dalej będzie tak samo.

    Pozdrawiam,
    Wierny giermek - Wojas

  3. Może to co powiem wyda się nieco szorstkie. Nowi przychodzą i odchodzą. Tylko loot jest soulbound.







  4. Wczoraj wreszcie padł BiSowy back z ToGCa!




    Później będą filmiki z Haliona 25 Heroic i całego ToGCa (wliczając encounter Twin Val'kyr, gdzie jeden z tanków miał dps spec i gear, przez co prawie był wipe...)



First ... 2101112131422 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •