1. "Maybe you will :)"
    You're saying things like we're playing with her for a short time. Trust me mate... We know what she brings to raids and we know we should apreciate it :) All I'm sayin is that our guild doesn't need single person to carry it.
    Cheers

  2. Good news everyone!
    Wczoraj druga grupa raidowa zabiła Profesora Putricide na poziome Heroic :)
    Jeszcze tylko Lich King i będziemy mieli dwie grupy zabijające 12/12 bossów na Hc!
    Zapraszamy na nasz kanał YouTube. Tam znajdziecie filmik z PP



  3. I kto by się spodziewał, że również trzecia grupa raidowa zrobi 11/12 bossów na Heroic?!



  4. Najlepsza polska gildia, zacznijcie coś jeszcze pvp grać i będzie elegancko.

  5. Szósty halion 25Hc zabity
    Mieliśmy tydzień bez zabicia tegoż smoczka, ale wczoraj znowu padł :)






    Tutaj nagrany encounter :)
    Edited: December 22, 2016

  6. Kolejne Light of Dawn :)
    Podobnie jak z RSem, czyli krótka przerwa w killach. Dzisiaj jednak padł!




  7. Witam!!! Można się do was przyłączyć bo przyszedłem z globca i zaczynam grę od nowa....

  8. Jasne. Wystarczy złożyć aplikację na stronie lub odezwać się do jakiegoś oficera ingame!
    http://eternity-icecrown.wowhordes.com/

  9. Ósmy Halion 25Hc leży. Dzisiaj pod koniec encounteru padło nam kilka osób, ale wtedy kill był już raczej przesądzony.
    Jutro miejmy nadzieje 9-ty LK 25Hc!


  10. Witam.

    Znajdzie się miejsce dla świeżaka? W wowa grałem lata temu więc sporo wiedzy zdążyło ulecieć, ale nadrabiam jak mogę :D
    Niedawno zacząłem i przymierzam się do shamana.

    Pozdrawiam.

  11. Siema. Ostatnio rozbudowaliśmy aplikację którą trzeba wypełnić jak się dołącza. Spróbuj poszukać odpowiedzi na necie lub pytaj kogoś in-game o co chodzi i potem ją wypełnij to zobaczymy :)

  12. No no! Drugi Halion w ciągu jednego tygodnia raidowego!
    Poniżej screeny ze środy i z dzisiaj :)




  13. Nareszcie! Lich King znowu zabity!
    Trochę przerwy mieliśmy, ale dzisiaj LK 25Hc znowu padł. Wygląda na to, że druga grupa jest lepsza niż pierwsza ;)




  14. król w rajdzie to i kile sie sypia. bez kappy

  15. No a dzisiaj 2 RSy 25Hc 1-shot!

    RS 1 || RS 2
    Edited: February 5, 2017

First ... 2345614 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •