1. Zapraszamy do składania podań do naszej gildii :)

  2. Dzień dobry, można dołączyć do waszej gildii? Mam świeżo wbity 80lvl Encha Shammy i dopiero 4.1k GS still farming. Miło byłyby pograć w gronie rodaków :) Mój nick: Szaryproch oczywiście horda, server Icecrown.

  3. Można, można. Wystarczy złożyć apkę na naszej stronie:
    http://eternity-icecrown.wowhordes.com/

  4. Wojas jak można z kimś z was skontaktować poza WoW'em? Zastanawiam się nad przejściem do hordy ale to dopiero za kilka dni (20/30 pkt) i może bym do was złożył podanie. I chciałem widzieć czym przeczodzić. Dogadać wszystko. Da radę jakoś?


  5. Po 6 latach męczarni udało się...

    Edited: April 12, 2017

  6. July 1, 2017  
    -=Eternity=- Najwieksza Polska gildia Icecrown rekrutuje aktywnych graczy ceniacych mila atmosfere i dobra zabawe, progresujac raidy ICC oraz RS, uzywamy DKP. Zapraszamy. Rekrutacja otwarta dla kazdego. :)

  7. July 7, 2017  
    witam, ilu macie aktywnych czlonkow w gildii na dzien ?;p

  8. Witam
    Warrior grający od początków globala z doświadczeniem prawie 8-9 letnim w grze, top 10 warrior dps na globalu na dodatku tbc.
    Wracam do gry i chciałbym dołączyć do gildi z dużym doświadczeniem żeby rozwijać się dalej i przejść smak woltka raz jeszcze.
    Na woltku dużo nie grałem ale dociągnięcie taktyk na bossa nie powinno stanowić problemu.
    Pozdrawiam Highdps moje nicki na icecrown to Taczka i Beatrycze
    Edited: July 26, 2017

  9. obecnie w eternity mozesz przezyc smak ale goryczy, od 2 miesiecy nie maja ludzi na zadne raidy 25. nie wazne czy main run 25hc czy 25n zapisuje sie po pare osob, raz na jakis czas cudem uda im sie zlozyc raid

    w ostatnim czasie sporo osob wyszlo z tej gidlii, prawie kazdy nowo dodany gracz szybko wychodzi z gildii a dodatkowo pare dobrze ubranych osob tez wyszło.
    gildia umiera smiercia naturalna, niestety pare osob dalej zyje przeszloscia i zyja w przeswiadczeniu ze wszystko bedzie dobrze, ze nic sie nie dzieje, ze wszystko jest pod kontrola. maja napompowane ego bo kiedys cos tam zabil i mysla ze kazdy sie spuszcza nad ich starym progresie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Edited: July 27, 2017

  10. Raz jakims cudem? W ciagu ostatnich 2 miesiecy moze 2/3 z zapisanych na kalendarzu ICC 25 sie nie odbyl. Owszem sporo osob wyszlo.Zaczał się sezon wakacyjny, przed nim byl okres matur/sesji i dlatego ludzie poprzestawali grac bo nie mieli chwilowo czasu, a ci ktorzy powychodzili to wyszli tylko przez ich mentalnosc :) (mniej ludzi zaczyna grac, hmm nie bede sie juz zapisywal na raidy i na nie przychodzil skoro nie ma fulla). Tak to dziala. Ale no unlucky bol dupy kogos z polskiej social gildii w koncu musial sie ujawnic :)

  11. 2-3 razy? takie bzdury to mozesz wciskac ludzia ktorzy was nie znaja i nie widzia jak bylo w gildii.
    o co mam miec bol dupy ? o to ze ostatnio brakuje wam ludzi na raidy? ze wiele raidow sie nie odbywalo, ze ludzie wychodza z gidlii ? ze pugujecie? serio uwazasz ze mam o to bol dupy XDDD

    mylisz bol dupy z beka, po prostu smiechlem z was bo wyjebaliscie sie z rowerka a wasza administracja dalej zyje starym progresem i ma wieksze ego niz grube dupsko shambls

  12. Dziękujemy za wszystkie porady u sugestie. Postaramy się wyjąć tego kija z dupy!

    A potencjał był spory i uważam że został wykorzystany dość solidnie bo przez dlugi czas zabijalismy wszytkie bossy co nie każdemu się udawało. A to ze progres jest zostawiony z kiedyś wzięliśmy od najlepszych polskich gildii, które miały progres sprzed roku nie wspominając ze był on z innego core'a.

    : )

First ... 4567816 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •