1. W sumie racja, była w ally taka beznadziejna gildia która jarała się progresem na starym core. Ale jakaś słaba bo nawet nazwy nie pamiętam.

  2. wiadomo, wiadomo, zadna inna polska gildia czy to w hordzie czy w ally nie moze sie rownac z W I E L K I M i P O T Ę Ż N Y M Eternity.
    wpisywac beda oszukane progressy, zapraszac innych ludzi do gildii ale N I G D Y nikt nie dorowna N A J L E P S Z E J i N A J W I E K S Z E J gildii !

    W BLASKU CHWALY JAK ZE PIEKNI CI GRACZE, JAK ZE ICH GSY DUZE A PROGRESSY E N D G A M E.
    JAK ZE DUMNA I SZLACHETNA TA SPOLECZNOSC, WYSOKO GLOWE W DALARANIE NOSZA
    JAK ZE W BLASKU ICH CHWALY LSNIA NAPISY L I G H T O F D A W N
    JAK ZE MY NIE GODNI ABY TAM GRAC
    OHHH WIELKIE ETERNITY
    POLISH HOPE.

  3. Dziękujemy! Aż się w oku kręci łezka ze szczęścia jak się widzi, że po tak długim czasie od naszej świetności ludzie dalej pamiętają jak dobrze się u nas grało! Cieszę się, że choć paru graczy potrafi o tym napisać! Dzięki chłopaki!

    hasz i tak etehnity

  4. Wojas used Srakazm.
    It's super effective!
    Wild frytka fled.

  5. Napisalbym samo "xD" ale wiadomosc bylaby zbyt krotka jak pamiec niektorych graczy ;)

  6. nie masz za co dziekowac! to MY dziekujemy za tak W I E L K Ą i P O T Ę Ż N Ą gildii E T E R N I T Y <3
    tfu na inne polskie gildie bez progressu, na gildie gdzie gra grupka znajomych nie potrafia robic tak END GAME raidow jak WY.
    JEZELI JEST JAKIS POLAK KTORY NIE GRA W ETERNITY JEST ZJEB****, TRACI SWOJA ZYCIOWA SZANSE !!!
    ETERNITY 4 LIFE <3

  7. Kurde. Wiedziałem, że mamy fanów, ale żeby aż takich! Dzięki stary!

  8. Tylko czekać, aż wydziara sobie coś na klacie

  9. Cytuję sam siebie "Ale no unlucky bol dupy kogos z polskiej social gildii w koncu musial sie ujawnic :)"
    I jeszcze chcialbym dodac XD

  10. Cześć!

    Przez jakiś czas troszkę mniej się u nas działo (a przynajmniej na stronie, forum i kanale YT). Teraz będziemy powoli wracać do aktywności w tych miejscach, jak i będziemy ubierać ludzi, żeby odnowić nasz progres sprzed 4 miesięcy : )

    Dzisiaj zabiliśmy Haliona na 10Hc, gratki.






  11. [QUOTE=mylisz bol dupy z beka, po prostu smiechlem z was bo wyjebaliscie sie z rowerka a wasza administracja dalej zyje starym progresem i ma wieksze ego niz grube dupsko shambls[/QUOTE]

    Ale Shambls to Ty szanuj zgniły ziemniaku. Pozdrawiam Unholystrike.

  12. Gratki dziefczeta i chopaki. Szkoda, ze czas pracy nie pozwala mi raidowac z wami. Aczkolwiek wkrotce bedzie lekki odpoczynek i znajde czas by powrocic do wspolnego raidowania.

    Pozdrawiam


  13. Ale Shambls to Ty szanuj zgniły ziemniaku. Pozdrawiam Unholystrike.
    a za co mam ja szanowac? cos dla mnie zrobila?
    jest kims waznym? aaa jest dziewczyna Wojasa....nooo to szacunek w koncu dwie spierdoliny zyciowe znalezli milosc przez wowa. szanuje.


First ... 5678917 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •