1. July 3, 2016  

    Addons si macros

    Dat fiind faptul ca sunt nou pe acest joc,am vazut ca aceste 2 chestii(addons si macros) sunt foarte importante.
    Am citit cate ceva despre ele,stiu ce inseamna dar nu reusesc sa imi dau seama de care dintre ele am nevoie.
    Am downloadat unele dintre ele si din 10 la interface in joc imi apar doar 3,iar la char screen->addons imi apar toate out of date.
    Care ma poate ajuta si pe mine sa-mi spuna cum le fac si de care am nevoie?

  2. Addon-urile si macrourile le gasesti usor si aici pe forum si pe google, asta desigur si in functie de clasa ta. Daca esti incepator, ti-as recomanda doar cateva addons de baza, printre care : DBM ( Deadly Boss Mode- PVE - pentru instante/dungeonuri), Gear Score Lite ( pentru gear score) si OmniCC pentru a vedea cooldown-urile abilitatiilor. Astea sunt cam de baza pentru orice tip de player.

    P.S: Daca addon-urile nu ti le incarca si iti arata acolo out of date, verifica sus in joc la addons sa bifezi "Load out of date addons" si o sa iti mearga. Nu te incarca cu prea multe pentru ca sunt destul de inutile si iti pot dauna fps-urilor. In rest gasesti alte informatii pe forum si pe google. Bafta!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •