1. July 9, 2016  

    Jak się połączyć ?

    Witam Pany, może ktoś mi wytłumaczyć gdzie ściągnąć klienta gry i jak się połączyć ? chciałem pograć na serwie Icecrown a tam chyba wymagany Wotlk, przy okazji chciałbym zapytać czy ten serwer jest stabilny ? jaki mniej więcej online jest ? czy dużo polaków gra ? dodam że jak wchodze w https://www.warmane.com/download wybieram wersje wow-a i system operacyjny po czym klikam download to nic się nie dzieje.... a na jakim to w ogóle patch-u ? 3.3.5a ?

    widze że się nie doczekam odpowiedzi więc zrobiłem tak pobieram właśnie Wow-a 3.3.5a z torrentów zajmuje 16GB i zmienie w pliku "realmlist.wtf" za pomocą notatnika na "set realmlist logon.warmane.com" mam nadzieje że będzie śmigać xD
    Edited: July 9, 2016

  2. Jak ściągałem Wotlk, to nic nie musiałem podmieniać, ściągnąłem klienta i uruchomiłem grę, ot cała filozofia.

  3. Żeby coś się działo wystarczyło wcześniej odpalić program do ściągania torrentów i linki z Warmane też by działały.

    Co do pytań wyżej wymienionych to tak:
    Czy server jest stabilny? Jak nikt nie ddosuje to stoi i nic się nie dzieje.
    Jaka jest liczba online? Na stronce coś chyba oszukuje ale jest spokojnie kilka tys online.
    Czy gra dużo polaków? Gra ich dość sporo :).


    Co do pobranej przez Ciebie wersji to wystarczy zmienić w realmlist na podany przez ciebie i odpalić poprzez wow.exe

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •