1. MoP i nie tylko zadania

    Mam nurtującą sprawę i wolę teraz zapytać póki mam mały level.
    Jestem na Northern Barrens i mam 21lvl, teraz pytanie, bo pozostało jeszcze sporo questów do zrobienia.
    Zrobić je wszystkie czy lecieć do Ashenvel, gdyż jest od 20lvl?
    I jak expić, robiąc wszystkie zadania z danej mapki, czy do tylko lvl, gdzie jest wymagany na następnej mapie?

  2. Skacz z mapki na mapkę jak już osiągniesz dany lvl chyba że lubisz robić wszystkie możliwe questy :).

  3. Super, o to chodziło, poskaczę po mapkach, ale czasem też porobię questy, może nie wszystkie, ale przynajmniej większość. :)

    A tak przy okazji, jak się sprawuje druid balance na pvp i pve? Nie chcę zmieniać postaci, fajnie się sową gra, ale wolałbym być świadomy tego, że mogę na pvp bęcki dostawać. XD

  4. Gra sową zawsze była wyzwaniem w pvp i pve ;p. Od czasów Cata sporo zmian zaszło w tym specu ale jeżeli jesteś osobą lubiącą wyzwania to osobiście polecam chociażby dla funu.
    Sam osobiście mało grywałem sową w cata/mopie i było to tylko i wyłącznie na globalu.

  5. Jakie wyzwania? XD Wiem jak już grać, teraz muszę tylko nabrać wprawy. :)

  6. Chodziło mi bardziej o styl gry :P. Sporo ludzi nie potrafiło i do tej pory myśli że potrafi a tak nie jest robić dpsu balance druidem gdzie trzeba pilnować procy etc. Może wydawać się łatwe ale tak nie jest dlatego jednak dla niektórych osób było to wyzwanie i jest dotychczas ;].

  7. Bez wyzwań nie ma zabawy. :p Uważam, że każdą klasą idzie nauczyć się grać i robić dps, nawet jeśli jest trudna do opanowania. :)

    I przy okazji szukam polskiej gildii po stronie hordy, widziałem gdzieś na forum, ale nie mogę przypomnieć, gdzie dokładnie.

  8. Z tego co widziałem, to wygearowany i myślący balas na bg robi niezły rozpieprz.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •