1. Gdzie gra wiecej Polakow?

    Gdzie waszym zdaniem gra wiecej Polakow w hordzie czy w ally? Interesuje mnie to pod katem gildi i raidowania. Odrazu mowie Hype odpada z ally.

  2. W ally funkcjonuje jeszcze IX Legion, gildia z Sunwella. W Hordzie znajdziesz Eternity. IX Legion to gildia która dopiero co powstała na Warmane i pradopodobnie robią jeszcze tylko ICC 10n, ale mogę się mylić. Eternity już chyba zaczęło robić 25n.

  3. Jest jeszcze gildia HYPE o której można się dowiedzieć z polskiego działu forum. Robią lekko LK 25HC

  4. Polecam czytać pierwszy post:
    "Hype odpada z ally"

    A Eternity robi i 25n (2 runy w ciągu tygodnia) i 25Hc :)

  5. Odpada bo go pewnie nie przyjęli bądź nie zna taktyk :P.
    Anyway nie doczytałem.


  6. No to cię rozczaruje bo nie masz racji. Odpada bo w niej byłem i ider jest zjebem niestety. Zresztą jak większość gildii.

  7. Jest jeszcze gildia HYPE o której można się dowiedzieć z polskiego działu forum. Robią lekko LK 25HC
    To ciekawe, bo LoD jest zbugowany już od dłuższego czasu. A z tego, co wiem to Hype nie jest w stanie ubić PP 25 HC na nowym core, także ten...

  8. Nie byłem na ostatnim ICC 25hc, więc mogę się pomylić, ale Sindi 25hc też nie możemy zrobić.

  9. Na wakacje jest trudniej utrzymac progress gdzie 50% core graczy gdzies wyjezdza

  10. 3 tygodnie temu było ich więcej w ally wg statystyk (nie pytaj o nie, niedostępne). Różnica była kilkunastu %, więc łatwiej będzie tam o pve.


    PS. Grając na lordzie i bijąc przebuffowane bossy ludzie się mocno zastanawiają, jak można wipować na tych normalnych (nie buffniętych) przez dłuższy okres czasu...

  11. Jest jeszcze gildia HYPE o której można się dowiedzieć z polskiego działu forum. Robią lekko LK 25HC
    iks de, zrobią LK 25h i znów cały raid dostanie bany ^^ Co do tematu, większego znaczenia nie ma którą frakcję wybierzesz

  12. Sindragosa 25HC już za nami :) Wszystko jest kwestia czasu... Dziękuje dobranoc.
    Nie ma filmiku pewnie na buggu...



    OMOMOMO PP 25hc COOMING SOON

  13. Zaczelam grac na Icecrown, poniewaz na Lordaeronie nie moge znalezc polskiej gildii, moze mi ktos polecic jaka gildie w ally? O hype sa podzielone zdania, ale moze trafi sie jakas obiektywna opinia? Zaznacze, ze gram hunterem, ogarniam klase w 100%, zarowno w pvp jak i pve. Taktyki na icc tez znam, poza LK hc ;) Ktos, cos?

  14. Ludzie mają podzielone zdania o Hype, więc nigdy nie będziesz wiedzieć, która jest prawdziwa dopóki sama nie sprawdzisz :) Niektórzy lubią tam grać, inni nie ze względu na część graczy :) Chyba będziesz musiała sama się przekonać :)

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •