1. [A] Serbian Knights - PvE PvP guild

    Serbian Knights



    Gild - Serbian Kinights - nastavlja svetlu tradiciju gilda - osnovanog na Lordaeronu u junu 2011. god. Sve informacije mozete pronaci na Facebook stranici https://www.facebook...309612/?fref=ts

    Jos sada vec davne 2011. god gild je prvenstveno osnovan radi dobrog druženja i zabave, i od lvl up gilda postao HC end game gild. Ovo nije gild u kome se prvo donira oprema pa se krece u raid. Naprotiv.

    Naravno, da bi se održalo dobro raspoloženje i poštovanje, postoje neka pravila i obaveze koje se moraju postovati, npe :

    - Prijava za Raid preko Ingame kalendara
    - Ne raditi raid-ove sa strane pre zadatog vremena u raid kalendaru
    - Svako je dužan da poštuje oficirie, a za svako pitanje slobodno se .obrate njima
    - Svako je dužan da se javi oficirima da u svoj note upiše gear score (spec/talente PvP ili PvE) i profesije;

    -Nacin komunikacije-

    -Raid Call ( ID 11256753 ) je obavezan,kada ste u raidu,zbog lakše komunikacije sa ostalim igračima :
    *s
    -Rankovi-


    -Rankovi po rasporedjeni po zasluzi, i kvalitetiu igre, a full poznavanje klase se podrazumeva.

    * pešadinac (osoba koja je u guildu manje od 2 nedelje i nema pravo na DKP bid (low lvl takodje spada u ovaj rank)
    * alt ( rank predvijen iskljucivo altove igraca)
    * vitez (osoba koja je dostojna da ide 25n normal)
    * sveti vitez ( osoba koja je dostojna da ide 25hc raidove)
    * veteran (osoba sa visegodisnjim stazom u gildu)
    * vojvoda (asistent plemicu)
    * plemic (officir u guildu)

    -DKP sistem- je sistem koji je dosta poznat i u ostalim gildovima. Bodovanje se vrsi nakon zavrsetka raida od strane oficira tj. u rublici -officir note-(on se nalazi klikom na vas nick u guildu ispod Note-a gde su vam upisani vasi podaci). Tako ih mozete izgubiti (zbog ne dolaska u raid ili kasnjenja u zadato vreme, zbog ne najave u mailu na blogu ili zbog broja gresaka u raidu).

    -Greske u raidu-
    prva greska : -50 DKP
    druga greska: -50 DKP demote
    treca greska : -50 DKP kick iz raida
    -Primena DKP sistema:
    ICC 10N - 5.4+k GS (itemi idu na roll) (dobija se 5 DKP-a po bosu)
    ICC 10HC - 5.8+k GS (itemi idu na roll) (dobija se 10 DKP-a po bosu)
    ICC 25N - 5.6+k GS (itemi idu na DKP) (dobija se 10 DKP-a po bosu)
    ICC 25HC - 6+k GS (itemi idu na DKP) (dobija se 20 DKP-a po bosu)
    ToGC 25HC- 5,8+k GS (itemi idu na DKP) (dobija se 50 DKP-a za ociscenu instancu)
    RS 10N - 5.5k+GS (itemi idu na DKP) (dobija se 50 DKP-a za ociscenu instancu)
    RS 10HC - 6.0+k GS (itemi idu na DKP) (dobija se 80 DKP-a za ociscenu instancu)
    RS 25N - 5.8+k GS (itemi idu na DKP) (dobija se 80 DKP-a za ociscenu instancu)
    RS 25HC - 6+k GS (itemi idu na DKP) (dobija se 300 DKP-a za ociscenu instancu)



    . Ukoliko se raid odradi one-shoot, dakle svaki boss iz prve, kolicina podeljenog DKPa moze biti uvelicana.




    Za eventualni poziv u gild obratite se sledecim oficirima:

    Dudaluda, Deadpunisher, Fikuus, Smuki, Lutiena

    Trenutno, gild je otvoren za sve igrace,, koji ce naravno u zavisnosti od svog potencijala biti rasporedjeni.

  2. Drago mi je da najbolji Srpski gild nastavlja aktivnost na Warmane-u. Niste napisali samo jel ste na Lordu ili na IC?

    Edit: Video sam da ste na IC :)
    Edited: July 16, 2016

  3. Greske u raidu?!? Boze svasta,tu ne bih usao ni da mi plate,da igram igricu pod nekim pritiskom ili nesto... Nisam uopste na tom serveru samo komentarisem bzvz...

  4. ma prava pravcata monarhija xaxaxaxa

  5. Bio sam u tom gildu i iskreno msm da je socijalni guild bolji od njih.
    Takodje Atmosfera im je uzasna, pre bih igrao sa ljudima fos i pos normal nego icc 25hc sa njima na svakog bosa wajpaju najmanje 20 puta.

  6. bio sam u gildu jako dugo, i onda su stvari pocele da se menjaju, rajdovi traju 4-5 sati jer 2-3 coveka vajpa ceo rajd iznova i iznova, kaznjavanja sto se tice dkpa nikad nije bilo.. zezanje je bilo super dok oficiri nisu ubili nekoliko hc boseva (na srecu i vucu nekoliko igraca) i umislili da sve znaju... pravila za dobijanje itema iz rajda su malo cudna (ako udjete u gild obavezno pitajte), ali sve u svemu, ako imate vremena i zivaca za malo slabiji hc progres (ali ipak progres), zezanje je ok...
    inace gild sam napustio jer tenk warr (lvl80 oko 5.8gs) nije mogao da mi uzme agro ni na bosevima ni na trash-u tokom celog TBC rajda (bar dok nisam verbalno isteran iz rajda), iako sam koristio ToT/Vanish/feint na svakom mogucem CD-u. Vajpao sam 4-5puta i jednostavno nisam vise hteo da bijem da ne vajpam opet ofc...

  7. To ti je Lerdi kriv za progres, on je opasni materijal u gildu, djelimicno nestabilan oprostite mu hahagkahaha


  8. Da li postoji u Cataclysm nas klan koji je predvidjen za pve aktivnosti?

  9. Napravljen je guild i na Blackrocku pa ukoliko ima neko sa iskustvom preko 1.8k ratinga u bilo kom bracketu neka se javi za inv.
    -Warbringer Antidots

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •