1. icecrown - horde hak.soru

Sıfırdan karakter açıp baslamayı dusunuyorum.
    Server kapasitesine bakınca 12 bin user etkileyici. Horde tarafında devamlılıgı olan turk guildi var mı ? Yakın zamanda acılan konulara baktım ama göremedim.
    Ayrıca en cok merak ettiğim konu 4k gs ise icc-n yapılabilirken molt-down öncesi 6k gs min. gibi yazılar geçiyordu wotlk serverlarında. Su an da da öyle mi ?
    Edited: July 14, 2016 Reason: wrong sentences

2. Horde tarafı adına birşey söyleyemem, pek bir fikrim, bilgim yok. Ancak Icecrown da Ally tarafında bir türk guildimiz var. Forum başlığı da budur : http://forum.warmane.com/showthread.php?t=333091

Icc 10 n için de benim görüşüm gs ten çok karakter hakimiyeti olan oyuncularla birlikte 5 k aşağısı gslerle ICC n yapılabiliyor rahatlıkla. Ha eğer diyorsan ki benim karakterimin 4 k gs de ICC için gerekli statları CAP oluyor, o zaman 4 k da da yapabilirsin tabi. Ancak her karakter için 4 k gs de stat cap lemek pek de olası değil. Başta da dediğim gibi bu tabii ki benim görüşüm, Guild run harici PuG raidlere ben de gemleri enchantları tam 5k+ gs li elemanlar arıyorum. Ancak sorduğun sorunun cevabı "evet" insanlar globalden çok çılgın ve sıradışı arayışlarda bulunuyorlar şuanda da. LFM ICC 10 nm 6.2k gs req görmüşlüğüm var.

Eğer "asla Ally oynamam" gibi bir düşüncen ve çok kesin bi kararın yoksa, aramıza bekleriz. İyi oyunlar.

3. Konunuzu gördüm hatta yorumları da okudum hocam. Yanlız şöyle bi durum var. Molt-down sonrasında gelen coinslerle Horde tarafında karakter açıp 2-3 tane 80 level itemi alıp inventory e koymustum. Sonra bıraktım charı öyle duruyor. level 10 larda filan sanırım. Neden instant 80 yapmadım bende bilmiyorum :)
    O yüzden özellikle Horde tarafı diye belirttim. Ama stafflara bi mesaj göndereyim. Belki aynı acc. içinde iki karakter arasında donate edilmiş itemleri aktarırlar.
    Edited: July 15, 2016

4. Anlıyorum dostum, dediğim gibi yardım edilecek, elimden gelecek bir durum olursa seve seve. İyilikler.

5. Horde tarafında 'Turks' isminde guildimiz var. Günlük raidlerimiz oluyor. Gelmek isteyen herkese kapılarımız açık. Bu arada ICC10N için min. 5k gs full enc ve gem aranır genel olarak. 25N için ise 5.5k.

6. Horde tarafında 'Turks' isminde guildimiz var. Günlük raidlerimiz oluyor. Gelmek isteyen herkese kapılarımız açık. Bu arada ICC10N için min. 5k gs full enc ve gem aranır genel olarak. 25N için ise 5.5k.
    Katıldım hocam 4-5 gün önce filan.