1. Potrebna pomoc

    Igrao sam i ranije na moltenu na MoPu ali tamo si mogao uzeti instant lvlup,sad ovde nema toga besplatno,pre nekoliko meseci sam igrao i na Lordareonu Huntera,27 lvl tako nesto,voleo bih sad aktivno da krenem da igram ali mi je potrebna pomoc oko nekih stvari,prvenstveno bi hteo da mi igraci koji vec duze vreme igraju na WoTLKu pomognu u vezi odabira klase i specijalizacije za PvP/PvE.Zatim ne razumem kako funkcionisu one profesije,kako da znam kome da uzmem koju?To sam nesto gledao po forumima nasao kome koje da uzimam..I kako da znam kome kakve iteme da uzimam(sa Intellect,Agility,Stamnica etc.)?
    Btw razmisljao sam da pocnem igrati Rogua ili Shamana,recite mi vi koja je zanimljiva klasa za igranje?
    Moze se reci da sam nov u WoWu pa ako neko moze da pomogne nek ispise sve bitno :) Hvala unapred.
    Edited: July 18, 2016 Reason: /

  2. Pozz svima nisam znao gde da pisem pa eto ovde, imam problem sa druid chain kvestom za raven mounta, dok nije bilo novog core radio sam kvest za ravena i sve je radilo super do falcon essence medjutim taj kvest je bio ubagovan i nisam mogao da ga odradim, obrisao sam kvest i kvest iteme , e sad kad je stigao novi core druid chain kvest radi ali ja ne mogu da ga uzmem nikako jel postoji neka sansa da se resetuje i da pocnem ponovo ispocetka kvest ? Hvala unapred :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •