1. Kilka pytań od nowego.

    Witam.

    Chciałbym pograć na Lordaeronie w związku z czym mam parę pytań:

    1. Czy brak DF jest uciążliwy, tak jak wydaje mi się, że może być? ;-)
    2. Czy rzeczywiście high lvle mocno kampią na spotach low lvl?
    3. Możecie polecić jakąś rozsądną gildie dla początkującego (no może nie tak całkiem ale...), gdzie nie będzie lejącego się "flejmu" przez gimbo-frustratów? Może być zagraniczna.
    4. Czy na Moltenie jest możliwość przeniesienia postaci z innych serwerów priv albo z globala? (nie mogę się nigdzie doszukać)
    5. Jak Wam się gra, ogólnie? Czy gdybyście mieli możliwość przeniesienia całego konta na inny serw to byście to zrobili czy jednak zostali byście tutaj?

    Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam.

  2. 1. Nie. Wpiszesz /join global i non stop ludzie zbierają na instancje z każdego przedziału levelowego.
    2. Zależy od krainy. Mnie to osobiście nie spotkało, ale wiem, że w Booty Bay i Tanaris lepiej nie odmawiać.
    3. Moją. Aztec (po stronie hordy) Przyszliśmy z ToDa
    4. Nic mi na ten temat nie wiadomo.
    5. Mi tu się podoba i nigdzie nie mam zamiaru się przenosić.

  3. Dzięki za odpowiedź. Chociaż szczerze powiedziawszy liczyłem na więcej ;-). Napisałem PW.

  4. To i może ja Ci odpowiem z mojej perspektywy jak to wygląda :).
    Odp 1. Co do Dungeon Findera to bywa różnie... Raz uda Ci się wbić w kilka minut na niskim poziomie a raz po kilku godzinach bez własnej grupy oczywiście. Co do 80lvla i Random Dungeon Heroiców to bywa różnie bo większość ludzi szuka grup +5000GearScore co jest bez sensu! Osobiście polecam zapisywać się normalnie bez kanału /join global bo i bez takich grup 5k+ można szybko znaleźć grupę.
    Odp 2. Co do zabijania low leveli przez maksymalne poziomy to raczej nie trzeba wyjaśniać... Server warmane jest serverem PvP także kązdy ma prawo bić kogo chce i kiedy chce zaś ja jako osoba grająca większość czasu na globalu niż tu spotykam się z takim kampieniem w miastach niskich leveli dość często bo sam to robię dla zabawy z nudów skoro wszystko co jest do osiągnięcia w danym dodatku jest przez nas już dawno wykonane :-)
    Odp 3. Jest sporo reklamujących się gildii na /join global także raczej z tym nie będzie problemu, spodziewaj się również random invite'ow (chyba tak) do przypadkowych gildii ale to też w sumie nie powinno Ci przeszkadzać.
    Odp 4. Nie ma takiej możliwości.
    Odp 5. Jeżeli uważasz że ten serwer jest lepszy od poprzedniego na którym grałeś to oczywiście że tak lecz ja sam osobiście odradzam gry na realmie Icecrown gdzie 70% graczy to klasy Warrior/Dk/Paladyn którzy posiadają Shadowmourne.

  5. Nie no Icecrown odpada, pomijając już nawet czas oczekiwania to raty x7 są za duże jak na mój gust. Nie mniej na Lordaeronie gra się bardzo przyjemnie. Duży online (co widać na spotach) dzięki czemu nie ma się wrażenia, że się jest samemu na serwie. Często dorywczo na spocie można kogoś "podczepić" do questa albo kilku, fajnie. Dopiero 14 lvl ale no wiadomo, pierwsza postać na koncie więc brak jakichkolwiek udogodnień, żadnych heirloomów, bagów czy golda ale powoli do przodu. Chociaż takie początki też mają swój urok :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •