1. Premium account

    Imam jedno pitanje vezano za naslov, moj account je premium i hteo bih da posaljem coinse na drugi account koji je isto moj. Taj drugi account nije premium, e sad ako bih poslao coinse na taj drugi i uzeo nesto iz coins shop-a, da li bi mi automatski taj drugi account postao premium?

  2. Mislim da ne mozes slati coine na non premium akaunt, i ne, nece postati premium.

  3. Imam jedno pitanje vezano za naslov, moj account je premium i hteo bih da posaljem coinse na drugi account koji je isto moj. Taj drugi account nije premium, e sad ako bih poslao coinse na taj drugi i uzeo nesto iz coins shop-a, da li bi mi automatski taj drugi account postao premium?
    Naravno da nece postati premium.

  4. a da li samo premium account-ovi preskacu que za Icecrown ili postoji mogucnost da ako prebacim coinse na account koji nije premium i uzmem nesto iz store-a, da li cu onda i dalje imati que na tom drugom acc?

  5. a da li samo premium account-ovi preskacu que za Icecrown ili postoji mogucnost da ako prebacim coinse na account koji nije premium i uzmem nesto iz store-a, da li cu onda i dalje imati que na tom drugom acc?
    Nalog postaje premium ako i samo ako doniraš na taj nalog.
    Que nemaju samo premium nalozi -> nalozi na kojima je donirano.
    Giftovanje != doniranje.

  6. Nalog postaje premium ako i samo ako doniraš na taj nalog.
    Que nemaju samo premium nalozi -> nalozi na kojima je donirano.
    Giftovanje != doniranje.
    ma razumem ja to sve, nego moje pitanje je ako posaljem sa naloga A (koji je premium) na nalog B (koji nije premium) coinse, i kupim na nalogu B neki item u storeu, da li ce nalog B imati que posle toga ili ne...jer pise kod opcije gift da ako saljes na nalog koji nije Premium, nece dobiti Premium tj rank contributor, e sad jel que vezan samo za one sto nisu premuim ili postoji mogucnost da sa ovim slanjem i kupovinom nekog itema preskocim que i na drugom nalogu u ovom slucaju nalogu B
    Edited: July 29, 2016

  7. ma razumem ja to sve, nego moje pitanje je ako posaljem sa naloga A (koji je premium) na nalog B (koji nije premium) coinse, i kupim na nalogu B neki item u storeu, da li ce nalog B imati que posle toga ili ne...jer pise kod opcije gift da ako saljes na nalog koji nije Premium, nece dobiti Premium tj rank contributor, e sad jel que vezan samo za one sto nisu premuim ili postoji mogucnost da sa ovim slanjem i kupovinom nekog itema preskocim que i na drugom nalogu u ovom slucaju nalogu B
    Nalog B ce i dalje imati que posle toga. Kao sto je neko iznad napomenuo, jedini nacin da ti nalog postane premium je da sa njega doniras.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •