1. Problem techniczny

    Cześć, od pewnego czasu wywala mi wow-a z takim błędem:

    This application has encountered a critical error:

    W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.

    Program: C:\Users\Kamil\Desktop\downloads\Wrath of the Lich King 3.3.5a\Wow.exe
    Object: .E

    Requested 1117952 bytes of memory

    Głownie w Dalaran. Mam ustawioną pamięć wirtualną obecnie na 16 GB (wcześniej na 8).

    Klient gry siągnięty z strony Warmane.

    Gram na laptopie Asusa G751 i7, 8 GB ram, GF 970m.

    Mam również "starego" klienta gry i tam dużo rzadziej występuje ten problem, ale pojawia się inny, bardzo słaba wydajność.

    Klatki trzymają sie w granicach 35, a jak wparuje np. do Dalaran to spadają do 10-15. Na nowym kliencie spokojnie trzyma w granicach 90-100 i w dala ok. 50-60.

    Zna ktoś rozwiązanie pierwszego problemu lub drugiego?

    Z góry dzieki za pomoc.

    Pozdrawiam,
    Falmir

  2. Przyczyną tego pierwszego problemu jest zawartość foldera Cache. Usuń wszystko co jest w środku i powinno śmigać. Miałem ten sam problem. A co do drugiego. Może coś w ustawieniach jest inaczej lub UI / Addon? Nie mam pojęcia.

    Pozdrawiam


  3. Dzidula

    Widz? problem wci?? aktualny. W moim przypadku równie? wywala?o b??d tylko i wy??cznie w Dalaran. Dostosowa?em si? do pomocy Bilhoff, wst?pnie pomog?o ale po pewnym czasie wróci?o. Nast?pnie pobawi?em si? troch? w Addonach ale nie przynios?o to ?adnego skutku. Ostatecznie zmieni?em u siebie ustawienia graficzne. Zmieni?em z Ultra na troszk? ni?sze i dodatkowo za??czy?em opcj?:
    - Triple Buffering
    - Reduce Input Lag

    Po tych zmianach gram ju? drugi tydzie? i ani razu nie pojawi? mi si? wspomniany wy?ej b??d.
    Mam nadziej? ?e wam równie? pomo?e

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •