1. den mporo na katalavw giati kaneis to recruiting apo t forums kai oxi kateuthian apo to website pou to exeis etimo... vale tis erotiseis p exeis edw sto website kai kane recruit in game!....
    katalathos sas vrika edw.... fantasou posi den vlepoun forums ;)

  2. στο φορουμ εχει καιρο που εγινε. οποτε καποιοι ηξερα απο εδω γι'άυτο και το αφησα!

  3. Μόλις έκανα Apply στο site (έφαγα κανα 30λεπτο) και δεν το δέχτηκε. Ονομάζομαι Γιάννης και είμαι 26 χρονών. Παίζω πολύ καιρό MMO-Rpg (12 χρόνια) πάντα Guild/Legion/Clan/Alliance Leader και έχω παίξει στον Molten και Warmane ενάμισι χρόνο περίπου με μεγάλα διαλείμματα. Έχω LoD και Halion 25 hc Προηγούμενες guild: Mayhem-(disbanded), Aeturnum-(δεν υπήρχε δεσμός, απλά progress), No Signal-(disbanded), Fairy Tail-(disbanded) Στην τελευταία ήμουν εγώ GM μαζί με κάτι φίλους(Casual Raiding Guild 11-12 icc 25 hc, 4-4 Halion 25 hc).
    Ta chars που έχω είναι : Granpa (Prie Disc 6.3 Shadow 5.9), Jemma (Hunter MM 6.4), Psyxraimia (Mage Arcane 6.4), Ilena (Paladin Prot 5.9), Swordsatdawn (Death Knight Tank 6.4), Pigtails (Warrior Prot 5.6), Wisteria (Warlock Demo 6.1). Και Έχω απο acc φίλων μου Bis Fury Warr, Bis Holy και Shadow Prie, 6.4 Resto shamman, 6.4 Druid Balance kai 6.3 Druid Healer.
    Θέλω να παίξω για την παρέα!!!
    Edited: October 5, 2016

  4. Καλησπέρα :) το είδαμε ευχαριστούμε πολύ!

  5. -Όνομα: Ζήσης
    -Ηλικία: 21
    -Character name: Ghothmog
    -Class n' Spec: (main) Blood tank (και ας λέει ο Dixy να είμαι DPS :P)
    (off-spec) Frost dps
    -Link στο Armory: http://armory.warmane.com/character/...ecrown/summary
    no alts yet :(




    -Addons: Atlas (έχει maps από areas, bgs, dungeons, raids)
    Atlas Loot (δείχνει το loot από κάθε raid, dungeon, event)
    Auto repair (κάνει αυτομάτως repair ό,τι χρειάζεται, ακόμα και στις τσάντες)
    Class Loot (λέει για το κάθε item σε ποιο class θα πήγαινε με βάσει τα stats)
    Crap Away (πουλάει αυτόματα όλα τα Gray Items που έχετε στα bags μόλις μιλήσετε σε vendor)
    Deadly Boss Mod (ειδοποιεί σε κάθε boss για τα skills που κάνουν, πολύ χρήσιμο για raiders)
    Gatherer (σημειώνει στο map διάφορα minerals, herbs που έχετε μαζέψει εσείς ή κάποιος guild mate, οπότε μπορείτε να φαρμάρετε συνέχεια απ' όπου έχετε περάσει.
    Gear Score (δείχνει το δικό σας αλλά και των άλλων players το gear score)
    Grid (μπάρα με τα group στα οποία είστε, δείχνει ενδείξεις για low health, aggro κτλ)
    Omen (καταγράφει το aggro για το target σας)
    Omni CC (δείχνει με νούμερα το cooldown ου απομένει στα skills)
    One bag/bank (δείχνει το bag σε ένα μεγάλο και ενιαίο παράθυρο)
    Overachiver (δείχνει ΟΛΑ τα achivements και τι χρειάζεται για να τα κάνεις)
    Titan (μια μπάρα στην κορυφή της οθόνης όπου γράφει: αν θέλει repair το gear, gold που έχετε, free bag space, συντεταγμένες κα)


    Μέρες για raid(μετά τις 8μμ): Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Κυριακή
    Μέρες για raid(μεσημέρι): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή


    Προηγουμένως ήμουν σε μια ελληνική guild στους Alliance αλλά επειδή σταμάτησαν να παίζουν οι περισσότεροι πήγα Horde σε μια pvp guild, αλλά επειδή δε με ενδιαφέρει πάρα πολύ το pvp έφυγα και καταστάλαξα στους Hellenic Horde.

    Δεν γνωρίζω από guild managment, αλλά είμαι πρόθυμος να βοηθήσω όποιον χρειάζεται.

    Εμπειρία από raids: Icc(12/12), toc(5/5)


    Σχετικά με το class(Death Knight) έχω ενημερωθεί κυρίως από το site του warmane, από άλλους players και έχω πειραματιστεί με το build και εγώ ο ίδιος.

    Στόχος μου είναι να περνάω καλά μέσα στο game μαζί με άλλα άτομα και να κάνω raids. Δε με ενδιαφέρει τόσο το loot όσο το progression.

    Από τους Hellenic Horde αυτό που θέλω είναι να βρίσκομαι σε ένα περιβάλλον που θα περνάω ωραία, θα γελάω και θα είναι φιλόξενο.

    Σχετικά με μένα: Σπουδάζω Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας στη Θεσσαλονίκη. Γνωρίζω πολύ καλά αγγλικά και λίγα ρώσικα.

  6. Καλησπέρα, επιστρέφω στον Warmane μετά απο καιρό (τον είχα αφήσει μετά το hackάρισμα στο database του molten που με ξενέρωσε άπειρα). Αυτή τη στιγμή-αν θυμάμαι καλά-είμαι 5.5k gs DK DPS frost. Υπάρχει περίπτωση να θέλετε έναν ''άσωτο υιό'' που επέστρεψε;
    name: Sarku

  7. kalispera file, exoume metafer8ie se neo guild me onoma Guilty as Sin. ka8ara elliniko guild. an 8es ela se epikoinwnia me icecubed/dabane/sofoklis/brantle/Pavlova...

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •