1. Silinen Hesap

Uzun zamandır giriş yapmadığım hesabım silinmiş, inactivity olduğum için mi silinmiş olabilir yoksa başka bir sebep mi var?

2. Uzun zamandır giriş yapmadığım hesabım silinmiş, inactivity olduğum için mi silinmiş olabilir yoksa başka bir sebep mi var?
    Uzun dediğin ne kadar uzun? 2015 Ocak'dan daha eskiyse o tarihte herkes hesabını ve karakterlerini kaybetti, kurtarma ile hesapları geri aldık.

1.5 yıl içersinde başka bir sorun olmadı.
    Ancak 1 kere bile Donate (Bağış) yapmadıysan standart hesaplar uzun süre kullanılmazsa kapatılabiliyor.

Emin olmak için hesap sayfandan (My Account) Support > Create Ticket'la eski hesap bilgilerini yazıp sor.

3. Uzun dediğin ne kadar uzun? 2015 Ocak'dan daha eskiyse o tarihte herkes hesabını ve karakterlerini kaybetti, kurtarma ile hesapları geri aldık.

1.5 yıl içersinde başka bir sorun olmadı.
    Ancak 1 kere bile Donate (Bağış) yapmadıysan standart hesaplar uzun süre kullanılmazsa kapatılabiliyor.

Emin olmak için hesap sayfandan (My Account) Support > Create Ticket'la eski hesap bilgilerini yazıp sor.
    Dedigin sekilde yaptım ama Sadece ban kategorisi vardı orda.

4. Dedigin sekilde yaptım ama Sadece ban kategorisi vardı orda.
    Olur mu Create Ticket'da 4 tane kategori koymuşlar:

General Enquiry --> Sen bunu seçeceksin.

Item Misbuy = Yanlış item alma hakkında.
    Item Missing = Üstündeki, çantandaki item sen istemeden/bilmeden kaybolduğunda.
    Ban Appeal = Banlanma konusunda.

Subject'e başlık yaz kısaca. Description'a da olayı anlat. En son da Create Ticket yazan tuşa tıklıyorsun.

5. Olur mu Create Ticket'da 4 tane kategori koymuşlar:

General Enquiry --> Sen bunu seçeceksin.

Item Misbuy = Yanlış item alma hakkında.
    Item Missing = Üstündeki, çantandaki item sen istemeden/bilmeden kaybolduğunda.
    Ban Appeal = Banlanma konusunda.

Subject'e başlık yaz kısaca. Description'a da olayı anlat. En son da Create Ticket yazan tuşa tıklıyorsun.
    Premium harici sadece ban appeal görebiliyorsun.

6. Premium harici sadece ban appeal görebiliyorsun.
    Doğrudur, tüm hesaplarım premium olduğundan standart olanlarda farklı gözüktüğünü bilmiyordum.

Bu durumda oyun içinde alt sağdaki kırmızı soru işaretinden ticket açıp ne yapabilirim diye sorabilir ya da forum adminlerinden birine özel mesaj atıp rica edebilir. Forumdan yardım alma şansı daha yüksek.