1. Lordaeron Hesabı

Öncelikle merhabalar, Lordaeron Horde tarafında 80 level Druid ve 79 level Bloodelf DK olan hesabımı satmak istiyorum.
    Druid:
    MS>> Resto 4343gs. . Head ve Chest last tier set (Ulduar 25man seviyesi).Shoulder ve Gloves Valor set.(Naxx 25 seviyesi) +Illustration of the Dragon Soul trinket.
    OS>> Balance 4105gs. Gloves ve Legs Valor set.(Naxx-25 seviyesi) Naxx-25 drop chest.Balance raid yapmadığım için hit cap değil birkaç gem ve enchant veya Violet Hold Heroic'den düşen Trinket ile hit cap olunabilir.

Alchemy(450) + Jewelcraftin (450) + Cooking (450) +Fishing (383) Daily Fishing Quest yapılabiliyor + First Aid (350)
    Onyx Netherwing Drake mevcut.(Netherwing Exalted)
    "The Explorer" Title mevcut.
    Bronze Drake mevcut.
    Black War Bear mevcut.
    Black War Mammoth mevcut.
    Tüm banka slotları açık.
    20k gold
    Bankada bazı herbler(lichbloom icethorn gibi) ve Bazı gemler mevcut.Bunların dışında bazı fish çeşitleri bazı hazırlanmış foodlar birkaç tane flask çeşidi.
    3-5'er tane eternal elementler.
    Ayrıca Feral için de biraz gear bulunmaktadır.
    PvP için ise trinket ve resi ring bulunmaktadir.

DK:
    79 lvl olduğu için kayda değer bi gear yok. 450 mining ve 240 herbalism mevcut. 78 lvl pvp set var. Dual spec açık.400-500 gold kadar da bu hesapta var.
    Bankada ise yaklaşık 300 saronite ore ve 100 kadar titanium ore bulunmaktadır. Dual spec mevcut.

Not: Arkadaşlar hesabı direk bu şekilde direk satmıyorum. Fiyatı indirmek için bazı materyalleri alabilir ve yahut gold miktarını düşürebilirim. Tamamen sizin tercihinize bırakıyorum.Hesabı satmamda ki amaç paraya ihtiyacım olması acil bi şekilde.Mail üzerinden karakterlerin, bankanın ve gear fotoğraflarını atabilirim. Yine aynı şekilde karakterin nicknamesine armory bakabilirsiniz.
    İstanbulda oturuyorum. Yüzyüze görüşerek hesabı devretmek istiyorum internet üzerinden bu işin zor olacağından dolayı.Para nakit ve ya banka üzerinden olabilir.

Daha fazla bilgi ve sorular için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
    Edited: August 11, 2016

2. account satısı yasak olduğunu inşallah biliyorsunuz genede hayırlı satışlar..