1. Shadowmourne

    Na tym serwerze działa chain na Shadowmourne? Mam oczywiście na myśli realmy icecrown i lordaeron

    Edit: źle doprecyzowane, bo to w końcu warmane. Czy szanowna administracja raczyła udostępnić chain na Shadowmourne graczom?
    Edited: August 11, 2016

  2. dlaczego mnie to nie dziwi... ale topór sobie jest w marketplace za 350 (sic!) coinów :) warlame <3 niemniej, dziękuję za odpowiedź :D

  3. Na Icecrown na pewno nie będzie ten quest dostępny (hajs za coiny musi się zgadzać). Natomiast na Lordaeron to kto wie, narazie jest tam content Ulduar dostępny więc wszystko w swoim czasie.

  4. Jeżeli na Lordaeron bedzie działa quest to na Icecrwon również :)

  5. Jeżeli na Lordaeron bedzie działa quest to na Icecrwon również :)
    Żebyś się nie zdziwił, coiny skądś trzeba brać, a na SM idzie ich najwięcej...

  6. Żebyś się nie zdziwił, coiny skądś trzeba brać, a na SM idzie ich najwięcej...
    Tylko mnóstwo graczy PvP biega z SM którzy w ogóle nie grają PvE.
    Każdy początkowy gracz nie będzie dostawał Shardów na raidach tylko jacyś Core, no i wiadomo trzeba będzie poświecić z 3-4 miesiące aby zrobić taki Q. Ile razy człowiek widział jakiegoś grocha z SM, tak czy siak ludzie będą donować, pewnie w mniejszym stopniu ale będą.
    O ich zarobki nie powinniśmy się martwić ;)

  7. Jak jesteśmy już przy donowaniu to i tak powala mnie na obie łopatki fakt, że administracja tegoż serwera na MOP-ie zablokowała raidy TBC, wotlk, cata etc. a itemy z nich nie są dostępne za pointsy, a coiny. :) to chyba wiele wyjaśnia, jak wygląda polityka "mistrzów" (xD) na tym serwerze. Hajs w portfelu się pewnie zgadza, szkoda tylko, że resztę osób niedonujących mają w pompie. Osobiście mi szkoda wydać hajsu na ten pseudoserwer, bo wolałbym te pieniądze zainwestować na globalu, ale to jest już chyba sentyment do prywatnych serwerów. :)

  8. Nie podoba się to wypad, nikt cię do gry tutaj nie zmusza.

  9. Nie podoba się to wypad, nikt cię do gry tutaj nie zmusza.
    Trochę grzeczniej, Panie. Oczywiście, że nikt nie zmusza. Ale jako, że mam tu już kilka ładnych lat za sobą mam jak największe prawo wygłaszać opinię o tym serwerze. Jeszcze nigdy tak nie było, że gdy rajdy były zablokowane, to itemy do transmoga nie były dostępne. O to mi tylko chodzi, ze to najzwyklejsze buractwo w świecie. Więc jeśli nie potrafisz odczytać sensu w/w postów, to ja zapraszam cię na lekcje języka polskiego, konkretniej to czytania ze zrozumieniem. ;] Ale ja nie zmuszam!

    PS. tak, ja nadal czekam na hejt jak kolega wyżej zacytował :v
    Edited: August 14, 2016

  10. No niestety chamstwo i buractwo jest wszędzie, najlepiej po prostu to ignorować.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •