1. LF Guild

    Hey.

    Nesen ar čomu atsākām spēlēt, abiem ir gan Horde gan Ally chari, man personigi gears nav īsti nekāds labais paris PvP itemi, bet gribētos atrast kādu LV Guildu kas varētu palīdzēt gearoties lēnā garā, jo te dungeon finders totali iesuka un jagaida ir ļoti ilgs laiks.

    Ja ir kāds ieteikums tad droši warat /w in game - Smiduls (ally)



  2. Hordē ir LV ģilde <LATVIA> (līderis Scylla), par Aliansi neko neesmu dzirdējis.

  3. Hei!

    Karoč, kāds var man kaut ko izstāstīt par šito spēli kaut ko? :D

    Nesen piereģistrējos, nekad nēesmu spēlējis.. Cik saprotu, tad esmu Alliance - Human - Mage.

    Skraidu, pildu kvestus.. te ir iespēja arī tikt kādā guildā? Man vienīgajam tā liekas, ka čats konkrēti iesūkā?

  4. @jakudza tā kā esi ally, tad tev laikam LV guild nespīd, jo ally pusē neviena nav cik tagad zinu!


  5. Hei!

    Karoč, kāds var man kaut ko izstāstīt par šito spēli kaut ko? :D

    Nesen piereģistrējos, nekad nēesmu spēlējis.. Cik saprotu, tad esmu Alliance - Human - Mage.

    Skraidu, pildu kvestus.. te ir iespēja arī tikt kādā guildā? Man vienīgajam tā liekas, ka čats konkrēti iesūkā?
    Nu alliance bija guilds <Aldaris> nemāku teikt vai ir pašlaik. Bet nu quests, Fos Pos farms lai iegūtu gearu un tad nu skaties kas tev patīk . PvE vai PvP, bet nu droši jautā ja ko vaig.

  6. Par cik esmu nesen sācis, nekāda īsti sajēga no šīs spēles nav.

    Uztaisīju charu Icecrown, Human - Priest.

    Kurš var paņemt mani guildā, uzrakstat te savu niku, spēlē PM uzrakstīšu.

  7. Par čatu - uztaisi vairākus jaunus Tab, vienu Globālajam, vienu Guildam, vienu Raidiem/BG, nu tā lai normāli viss, nevis visi chati vienā lodziņā un tur nesaprotams vājprāts.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •