1. Icecrown 2 Polaków poszukuje Gildii i szlifu

    Witam, topic kieruję głównie do osób które zajmują się rekrutacja w swoich gildiach ale jeśli jesteś zwykłym członkiem swojej gildii i uważasz że sie nadajemy do czegokolwiek to było by miło gdybyś zostawił jakieś informacje kontaktowe o danej Gildii lub adres forum do napisania podania.
    Jesteśmy 2jką doświadczonych, dorosłych graczy MMO. Mamy b. dużo czasu na gre(własciwie całą dobe) i bylibyśmy bardzo dyspozycyjni do realizacji planów Gildii. Jest oczywiście haczyk, jesteśmy totalnymi noobami w WoWie(ja osobiscie grałem z przerwami po pare miesięcy ale własciwie tylko PvP) Interesuje nas głównie PvP(2v2, BG, World PvP) ale zdajemy sobie sprawę że PvE w WoWie jest b. ważne także dla gearu PvPu i samych Gildii, więc oczywiscie będziemy partycypować gdy będziemy potrzebni. Nasze klasy to Druid Resto i DK Unholy, ale oboje w wymaganiach PvE jesteśmy tu elastyczni, mamy 80-te LvLe i kompletujemy gear PvP. Standardowo TS3 wszystko jest, tak jak mówiłem, jedyny problem to wiedza PvE i było by świetnie gdyby była jakaś Polska Gildia która by nas podszkoliła


    ps. Szukamy raczej czegoś mniejszego, żeby nie psuć ludzią humorów na początku. Wyobrażcie sobie 2ch zielonych w PvE graczy np. w gildi Hype >.>
    ps2. Zapomniałem dodac że gramy Ally, ale jak ktoś będzie nas bardzo chciał(xD) to będziemy grać Hordą
    Edited: August 12, 2016

  2. Jeżeli byście grali tylko PvP wtedy nie ma problemu, szybka apka na stronie bez podawania taktyk i jesteście w gildii.
    Raz na ruski rok przyjmiemy kogoś kto nie ma wiedzy w PvE tylko problem jest taki że raczej u nas nikt nie tłumaczy taktyk na ICC 25n, wiadomo jak ktoś chce sobie przypomnieć bossa albo zobaczyć jaką taktyką robimy wtedy jest to tłumaczone.

    Jeżeli jesteście zainteresowani to odezwijcie sie na któryś z tych nicków Mephedroone albo Mephedrone, pogadamy na TS.
    Kiedy wbijecie odpowiedni GS to poproszę Assistenta aby zabrał was na jakieś ICC 10n i tam wam powie wam co i jak.

    Co do PvP, kładziemy mocny nacisk wiec czym więcej graczy tym lepiej :) Od niedzieli do czwartku zawsze wieczorem jest Premade BG, na World PvP typu Tanaris, Stv, Orgrimmar można tez nas spotkać

  3. Dzięki za szybką odpowiedź, jutro napiszę napewno.

  4. Jest w ally Polska gildia, ktora na pewno by sie ucieszyla z nowych graczy bo dopiero sie rozwijaja. Sa tam ogary, ktore by wam wytlumaczyly co i jak w PvE. Nie wiem jak z PvP ale chyba nie graja. Jak chcecie wiedziec co i jak to wam podam nicki.

  5. Dzieki za odpisanie Dragonaut1, ale znaleźliśmy już gildię.Pozdrawiam
    ps. temat mysle do zamkniecia

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •