1. ICECROWN dan TURKISHSAXOTEAM klan tanıtımı

Server: ICECROWN / WOTLK / Raid Call Oda No : 12776540

Amaç : Elite set / Yardımlaşma Esas ilkemiz / Adam gibi oyunculuk

Klana gelmek istiyen RaidCall da bizi bulabilir. Raid call yükleme adresi (güncelleştirme gerekebilir) :

http://update.raidcall.com.ru/downlo...all_v8.1.8.exe

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Undyingg*-------------------------------------

2. Saksocular olarak mı toplandınız bu nasıl guild ismi? Düzgün bişey bulamadın mı?

3. bunu klan kurucusuna sorabilirsin :))))))

4. adam gibi oyuncalar soksocular kurucu kim merak ettim :) ya yaptınız bari turkıs isini koyup bütün türkleri rezil etmeyin

5. Turkish Sakso cekenler grubu gibi bişi olmuş hayır bence isim değişin daha iyi :D

6. İlk ve son ikazım guild tanıtımı başlığı adı altında ülkemizin şu zorlu günlerinde saçma sapan yorumlar yapp milleti aşağılamanın anlamı yoktur,bu şekilde devam edilirse post silinir guild yöneticileri bilgisine.
    Edited: August 18, 2016 Reason: wrong write

7. yahu yanlış anlaşılacak bişe yok ortada yanlış anlayan yanlış insandır :) şu şekkil olüyor english saksocular. fransız saksocular bunlarda ne yazık ki canım ülkemde yaşayan saksocular. sonuçta hristiyan türklerin olduğu dünyada saksocular da olabilir bu arkadaşlar gibi :) töbe töbe ne saçmaladım yaa, lan böyle topluluk mu olur. peynir ekmek yerken beyniniz de mi aktı ekmeğin içine :) şu saçmalığa son verin. hiç sokakta ayan beyan ben ibneyim diyen insan gördünüz mü? yook e bu nedir?

8. yahu yanlış anlaşılacak bişe yok ortada yanlış anlayan yanlış insandır :) şu şekkil olüyor english saksocular. fransız saksocular bunlarda ne yazık ki canım ülkemde yaşayan saksocular. sonuçta hristiyan türklerin olduğu dünyada saksocular da olabilir bu arkadaşlar gibi :) töbe töbe ne saçmaladım yaa, lan böyle topluluk mu olur. peynir ekmek yerken beyniniz de mi aktı ekmeğin içine :) şu saçmalığa son verin. hiç sokakta ayan beyan ben ibneyim diyen insan gördünüz mü? yook e bu nedir?
    Sıkıntı ne biliyormusun umrumda değil kim ne guild ismi koymuş onların kendi tercihidir,ama şu yazılanlara bakarmısın ;
    çağdaş21:'ülkenin yarısı saxocu oldugu için böyle bir şey seçmiş klan kurucusu. bana öyle dedi kim kimle yatıyor belli değil diyor.'
    çağdaş21:'aslında bi konuda haklı klan kurucusu sakso çeken türkler anlamına geliyor e yani haklı adam siyasal mesaj vermiş. hanginiz sakso çekmiyor ki sizin. herkez birilerinin köpeği uşağı.'
    Böyle bişey olamaz işin garip tarafı ya burası oyun forumu geçendede birisi yazmış buraya nurtopu gibi 11 eylülümüz olmuştur diye arkadaş git facede mi yazcan twitterda mı paylaşcan ne istiyorsan onu yap burası bunların konuşulacağı yer değil hea bak geçen arkadaşın biri müzik paylaşımı yapmış güzel bir konu başlığı bence sosyal olunmasın demiyorum ama burdan millete sallama ,yok şöylesiniz böylesiniz demek yanlış.Umarım tekrar etmez

9. ben işin çağdaş21 kısmını bilmiyorum nickin sonundaki 21 bişeleri söylüyor olabilir :) ben normal insan olan 21 lere lafım yok haa yanlış anlaşılmasın da anormal 21 ler çok piyasada :D Türkiye'nin adını bitarafı kırık bi oyunda kirletemezler; orası kesin ancak kendilerini rezil ederler. şurda yorumların bi kaçında (siz saksocular olarak mı toplandınız ) gibi yorumlar var ki bende onu direk düşündüm yani :D bunlar o işi yapıyo kendileri de bu işten mutlu yani :D ama iş siyasete taşınacaksa hakket sana katılıyorum burası siyasetin yeri değil. çöp bi konu ama işte sinek bu mide bulandırıo bizim de vaktimizi alıyo ancak. bunlarla dalga geçip bırakmak lazım yine de bilemiyorum :)

10. Citroën Saxo yu seviyorsa suc bizim mi :) adam seviyor ise açar yazar millette yazar adam 1 kere konu başlığı açmış gitmiş bu kadar adam çıkartamamış konu başlığını ayrıca isteyen saxo yapar isteyen başka şey burası oyun forumu ise ben saxocu arkadaşlara saygı duyarım adamın guildi saxo cekenler için açılmış. adamın sevdikleri hakkında burada yorum yapacak değiliz.he burası siyaset odası değil burası oyun forumu o konuda katılıyorum. ama yapacak bişi yok türk milleti olarak bordo klavyeli olmayı seviyoruz malesef. Onun için post atmayın gerisi gelmez.

11. hadi siliyom yazdıklarımı şimdi kan akmasın
    Edited: August 21, 2016