1. Problem sa doniranjem

    Pozdrav svima. Hteo bih da vas obavestim da sam pre 2 nedelje uspesno donirao preko moje Visa Internet kartice od Banka Intese i Paymentwall nije pravio probleme.

    Juce sam pokusao donirati i sacekalo me je neprijatno iznenadjenje da ja ne mogu donirati zato sto moja kartica nije: "Verified by Visa"
    Upitao sam podrsku na Paymentwall sta dalje da radim i da li oni mogu nekako da spuste tu zabranu ali su rekli da ne moze.

    Kasnije sam otisao i do banke i dobio informaciju da moja kartica, Visa Internet ne moze da bude nikako Verified by Visa zato sto nema u sebi cip.

    Pokusao sam cak i preko DirectPay ali ne podrzavaju Banca Intesa. Mint ePin mi kaze da Srbija nije uopste podrzana za elektronsko placanje.

    Kasnije sam se svemu ovome obratio i na Warmane preko elektronske poste, zamolio sam ih za pomoc ali nisu u mogucnosti da pruze nikakvu, posto su oni jos uvek na Paymentwall, dobio sam samo pitanje da li sam pronasao alternative nacine da uplatim preko Visa Internet kartice ali to je nemoguce, posto u prozoru za kupovinu imam samo Visa Card \ Directpay \ Mint. Nista od toga vise ne radi a pre je savrseno radilo placanje preko Visa kartice.

    Ovime bih zeleo da obavestim Vas, ljude koji koriste Visa Internet kartice da necete moci da donirate na sajtu za "novcice", sve dok Warmane ne bude promenio Paymentwall ili napravio neki nacin da korisnici Visa Internet kartice mogu da doniraju. Malo je smesno, na svakom sajtu primaju Visa Internet, samo je Paymentwall odlucio da ne prima karticu.
    Edited: August 16, 2016

  2. Mislim da Visa Electron (isto kod Inteze) lepo radi.

  3. Ja sam iz REP. SRPSKE, pokusavam danima ali ne moze proci. Da nisi u meduvremenu nasao rjesenje?

  4. cao ljudi treba mi pomoc probao sam da doniram i sa mastercard i sa visa electron i ni jedna opcija nece da radi, kontaktirao sam i paymentwall i oni mi kazu da Srbija nije podrzana sa njihove strane a mint mi takodje kaze da Srbija nije podrzana, treba mi pomoc ljudi kako da doniram???

  5. cao ljudi treba mi pomoc probao sam da doniram i sa visom i sa mastercard i ni jedna nece, zatim sam kontaktirao paymentwall i oni su mi rekli da Srbija nije podrzana preko paymentwalla i da probam na mint ja sam probao na mint i takodje ni tamo nece kazu isto da Srbija nije podrzana, a cuo sam da su neki ljudi donirali iz Srbije preko visa kartice bez problema treba mi pomoc ljudi kako da doniram???

  6. Radi,al' za malo.Isti problem. Od wall-a do svih drugih opcija. Samo jos nisam probao da nekoga pitam da donira umesto mene jer ovo je *****ski. Tolika baza igraca sa ovih prostora i ne radi ni jedna opcija za donaciju. Smesno.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •