1. Pitanje za coin gift

    Pozdrav, ja nisam donor jos, ali zanimalo me je da li npr prijatelj moze da mi Posalje coinse na moj akaunt i ja da ih acceptujem iako nisam donor?
    ili moram da budem donor da bi cak i giftove prihvatio? ..


    ty

  2. Ne moras biti donor da bi prihvatio "novcice" od svog prijatelja.

    Sve sto je potrebno, jeste da imas osposobljenu 2-Step Authentication.

  3. I ja onda te coinse mogu da trosim u store-u?

  4. I ja onda te coinse mogu da trosim u store-u?
    Tacno tako, jedino na sta ne mozes da ih trosis u narednih 72 sata, jeste Trade.

    Na Store mozes istog trenutka kada dobijes "novcice". ;)

  5. Pozdrav,


    Mala pomoc,hteo bi da menjam golde za novcice,pa kako je to ovde izvodljivo i da li je?

  6. Pozdrav,


    Mala pomoc,hteo bi da menjam golde za novcice,pa kako je to ovde izvodljivo i da li je?
    https://www.warmane.com/account/trade

  7. Pozdrav,hteo bih da prodam svoj account za coinse. Imam warrior tank spec 6k i dps 5,5. Imam 25nm LK i 10 nm Sindy achieve. Koliko bih mogao otprilike da dobijem za njega ? I kako to funkcionise ? Na tom accountu imam i ele shaman 4k gs(Nov char). Kako bih ja dobio coinse na novi account ?

  8. Pozdrav,hteo bih da prodam svoj account za coinse. Imam warrior tank spec 6k i dps 5,5. Imam 25nm LK i 10 nm Sindy achieve. Koliko bih mogao otprilike da dobijem za njega ? I kako to funkcionise ? Na tom accountu imam i ele shaman 4k gs(Nov char). Kako bih ja dobio coinse na novi account ?
    mogao bi da dobijes samo ban zbog toga, zabranjeno je prodavati acc, menjati acc za neki drugi itd itd, sa obzirom da si spamao global chat povodom toga i sada se oglasio i na forumu racunaj da ti je vec odzvonilo


  9. Ajde daj ss to kako ja pisem na global chat.

  10. Ok je ako ih reklamira ovde a prodaje karaktere na trade, mada nisam stekao takav utisak.
    Ode tema offtopic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •