1. Problem sa donacijom.

    Izvadio sam Visa elektron karticu ali kad sam pokusao da doniram pisalo mi je ovo : http://prntscr.com/cdztak
    Iz Rep Srpske sam i nemam drugi nacin da doniram, da li znate sta da radim treba mi samo jedna donacija od 10e da ne cekam Que.
    Ako neko od vas ovde donira ja mogu da mu posaljem pare preko banke za donaciju na mom acc.
    Hvala !

  2. Moj ti je saved da sliku obrišeš (ili bolje maskiraš, potrebno je da se vidi samo nastala greška ne i ostali podaci) nemoj da otkrivaš lične podatke.

    Sigurnost na stranu, uzrok greške može da bude:
    1) istekla kartica - ako ti je expiration date > trenutni mesec, onda to nije problem ili
    2) nisi lepo ukucao card number - visa elektron uvek ima 16 cifara; ostale vise imaju 13-16.

    Edit:
    Ako neko od vas ovde donira ja mogu da mu posaljem pare preko banke za donaciju na mom acc.
    Nemoj nikome da daješ ni pare, ni podatke kartice, ni podatke naloga inače ćeš da ostaneš bez istih. :mrgreen:
    Edited: September 4, 2016

  3. Imam i ja isti problem. Trenutno kod sebe imam Visa karticu koju nije prihvatilo uz isto objasnjenje. drug je isto probao sa svojom master karticom ali nista. onda sam otiso na steam i kupio igricu dok se ovo ne popravi.

  4. Imam i ja isti problem. Trenutno kod sebe imam Visa karticu koju nije prihvatilo uz isto objasnjenje. drug je isto probao sa svojom master karticom ali nista. onda sam otiso na steam i kupio igricu dok se ovo ne popravi.
    Onda pretpostavljam da je nešto do njih.
    Iskrena preporuka je da ne pokušavate više puta, da vam na kraju ne bi i zapravo obračunalo više puta. :D
    Sačekajte nedelju-dve, pa onda, ili odgovor nekog od Modova.

  5. Ma meni su poslali objasnjenje da ta kartica nije visa. I onda ko debilu mi govori da provjerim sta pise na njoj da treba da pise visa ili master.

  6. Ja vidim da pise i d se moze preko fona kako to ide? xD Moze li sa podrucije ex Juge xD

  7. Ja vidim da pise i d se moze preko fona kako to ide? xD Moze li sa podrucije ex Juge xD
    Ne moze telefonom, bar za sada. Moze valjda samo u Nemackoj i Finskoj.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •