1. Kilka pytań od migrującego gracza do starych czasów :)

    Witam serdecznie.
    Z racji tego, że znudziła mi się gra na "globalu", postanowiłem wrócić do najlepszego Imo contentu ever. Trochę czasu szukałem odpowiedniego serwera i trafiłem na ten. Nie będę ukrywał, że nie chcę mi się jakoś wybitnie expić, postanowiłem zagrać na Icecrown. I tutaj mam parę pytań przed zakupem premium, ponieważ nie chcę mi się stać w kolejce.

    1. Jak wygląda gra przy takim dużym online
    2. Czy są lagi, duży diff, jakieś opóźnienia w spellach, castowaniu etc?
    3. Jaki poziom graczy tutaj występuje?
    4. Czy nowy gracz ma jakieś szanse się przebić w PVP lub PVE
    5. Jaki stopień oskryptowania instancji?
    6. Czy BG odbywają się dobrze, czy MMR obowiązuje na arenach
    7. Ally czy Horda
    8. Czy warto :)

    Myślę że te parę pytań mi wystarczy bym wyrobił sobie odpowiednie zdanie.

  2. Hej.

    1. Czym wiecej online tym lepiej :)
    2. Jak to na prywatach czasami może lagować ale serwery chodzą stabilnie
    3. Masz bardzo doświadczonych graczy ale też noobów
    4. Oczywiście że tak
    5. Bardzo dobre
    6. BG cały czas trwa, MMR oczywiście że obowiązuje.
    7. To zależy kto co preferuje. Jeżeli planujesz pograć na poważnie Areny to wiadomo że Ally bo racjal.
    W ally też gra wiecej polaczków, sprawdzałem ostatnio to jakoś w Hype było 31online, Champions of Poland 19, Lay Awake 6
    Jak zdecydujesz sie na Ally i ogarniasz taktyke to zapraszam www.hype-wow.shivtr.com
    8. Warto

  3. Przez około 3-4 lata grałem na sunwellu zanim przeszedłem na "globala" i tam udało mi się Palkiem retri wbić 5,9 GS (gdzieś mam screena) LK też tam ubiłem więc taktyki kojarzę, tylko muszę sobie przypomnieć bo dawno nie grałem. Chyba się skuszę i się odezwę. Czego szukacie? Tank, Heal, dobry DPS?

  4. Na stronie masz aktualne zapotrzebowanie. Odezwij się w grze na nick Mephedroone / Mephedrone, rekrutacje mamy przez strone albo ts3.

  5. 1. Jeśli zdecydujesz się na premium to tak wysoka liczba ludzi online będzie jedynie plusem => dużo BG, dużo RDF Hc, dużo raidów, dużo gildii. Jedynym minusem są kolejki, które ominiesz mając premkę :)
    2. Lagi są baaardzo sporadycznie. Przynajmniej ja je tak odczuwam. Czasem będzie jakieś dc, ale tego nie unikniesz nawet grając na globalu. Ogółem w tej sprawie jest raczej w porządku :)
    3. Duże zróżnicowanie. Musisz sam pograć, żeby ocenić.
    4. Szanse są zawsze. No i wiadomo -> dużo łatwiej będzie w jakiejś gildii.
    5. Cały zeszły rok zespół Warmane pracował nad scriptowaniem WotLKa. Lecieli z każdym contetem po kolei, wliczając questy, dungeony, instancje, etc. W tym roku tak utworzony "nowy core" został wrzucony na wszystkie realmy WotLKa, dzięki czemu większość rzeczy działa (moim zdaniem) o niebo lepiej niż było dawniej. Wiadomo, że zawsze zdarzają się jakieś błędy scriptów, ale są stosunkowo szybko naprawiane.
    6. Aktualnie nie gram PvP, ale z doświadczenia ludzi, którzy grają to raczej jest spoko ;) Z MMR były kiedyś problemy (dziwnie dopasowywało niektórych przeciwników). Teraz nie jestem w stanie powiedzieć jak działa, bo nie gram PvP.
    7. Tak ja wyżej było wspomniane - zależy co wolisz. Chociaż nie do końca się zgodzę, że pod PvP musi być ally, ale ma w każdym razie nieco łatwiej. Z mojej strony zachęcam do gry w Hordzie.
    8. WotLK to (jak sam napisałeś) najlepszy dodatek WoWa. Powiem szczerze, że mnie się chyba nigdy nie znudzi :)

  6. Nie pisalem ogólnie o PvP, mówiłem stricte o Arenach. Prawda jest taka że nigdy Horda nie ma topowych miejsc.
    W ostatnim sezonie bylo z 10 teamow w TOP 100 z hordy a wszystko przez racjal.
    No chyba ze grasz 3s na starym core i wbijasz za 1500 Rivala xdd
    Edited: September 6, 2016

  7. Nie wiem co ma piernik do wiatraka (bo sam mialem w hordzie raz rank 11 na 2v2 a nie spedzalem tam niewiadomo ile czasu), ale ok, postaram się zapamiętać :(
    Edited: September 6, 2016


  8. Wracając do tematu zachęcam do grania w hordzie ;)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •