1. (H) Aureus - Icecrown - PvE

    AUREUS (Horde)






    „Аureus“ е българска гилдия, намираща се в реалм Icecrown, която към момента наброява 250 човека. Средно онлайн са 25 мембъра. Гилдията е PvE ориентирана.


    Рейдваме ежеседмично ICC 10/25, ICC 10 HC/25 HC, RS 10/25 N, RS 10 HC. Предстои стартиране и на RS 25 HC. Провеждането на рейдовете е по график, а времето за рейдване е в периода 20:00 ч. – 24:00 ч.


    Нашите изисквания:

    Всеки, който желае да стане част от нас следва да има минимален 5.8k gs, full PvE, тактически познания и умения. Търсим сериозни и активни хора, с които да попълним и утвърдим рейд групите си.


    При нас ще имате възможност да покажете, докажете и развиете уменията си, съпроводено с шанс за израстване в приятна игрова атмосфера.




    За да се свържете с нас пишете на рекрутърите ни в играта: Xninjadude, Trenidit, Uglyguy.
    За повече информация посетете официалния ни сайт: www.aureus.shivtr.com
    Edited: March 26, 2018

  2. Защото сме най - добрите (:

  3. мииии тегля играта ... че нещо се бях заплеснал по близард ... хаха ама друго си е лича това най - много се е играло от край време :) имам някакви герои в ице кроуна хахах на Ицо короната ще трябва да се прекръсти играта ;д 100 % имам паладинка ама мога със всичко да играя .. първия ми герои на ванилата беше warior ... ама нз преди много хора се оплакваха че по привайт сървърите warrior ите са бъгйочнати ама внезнам сега как е ... последно тука съм влизал преди 380 дни хаха година и малко в мистерия в тези среди но играта си е същата :) ще се свържа с вас в играта пък дано ме приемете :) на 28 години съм ако е от значение и съм на работа до 5 и 30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •