1. arena m8 do 2s

    Piateczka . No to krotka pilka z mojej strony . Szukam frost maga z tsem i macro z dipfrizem na focusie trolololo, jesli istniejsze to sie ze mna skontakuj xd. Ja shadow priest. Twoj gs mnie nie obchodzi, im mniej zdonowanych itemow tym lepiej , sam jeszcze zbieram honor na wrathki . Pozdro GRAM ALIKAMI xd
    Edited: September 20, 2016

  2. okej stracilem troche czasu i mam niecale 800 resi jak dla mnie po bary wystarczy . mialem 80 i 1650 tu wiekszosc nie kuma podstaw wiec jesli jestes to dawaj koda , screena z postaci masz w watku w modelswapper etc . rozpaczliwie szukam m8a bo mojemu, ktory mi naruchal konto urodzil sie bajtel wiec pieluchy bardziej go absorbuja niz wowik . mam 29 lat ale nie badz niesmialy/a jesli masz 13, poniewaz z 16 letnim rogalem zdobywalem pierwsze title na tbc , no i plec tez nie ma znaczenia byle bys nie malowala pazurow na arenie i nie kiepuj do touch pada XD a no i wiesz dobrze zebys mial jakis komunikator glosowy ts mamble skype cokolwiek . aha gram na wotlku jakis miesiac wiec nonstop dopisuje skille do addonow typu interup bar czy platebuf . pisze bez plciowo bo player to player nie wazne czy ma pyrtka .kobitki wybaczcie XD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •