1. Problem HUNTER

    Cześć, od niedawna gram hunterem na ICECROWN, wszystko było super dopóki nie pojawił mi się jeden uciążliwy napis podczas castowania Steady Shot. Otóż jak używam tego spellu wyświetla mi się : Not enough focus i następuje koniec castowania tego spella. Może to noobowskie pytanie, może to oczywiste i jak mogę tego nie wiedzieć, ale kto pyta nie błądzi ;) Szukałam na rożnych forach internetowych pomocy ale niestety nic się nie dowiedziałam a problem jak był tak jest. Pierwszy raz gram hunterem i nie wiem jak temu zaradzić. Pomóżcie błagam bo tak nie da się grać! Pozdrawiam, Ola ;]

  2. Spróbuj usunąć folder WTF i Cache, na Cataclysmie długo nie grałem, ale z tego co pamiętam to Steady Shot jest skillem generującym focus a nie zużywającym go.

  3. Na Wotlku Hunter ma mane a nie focus i działa inaczej niż na Cata czy Mopie. Dlatego nie powinno pytać o focus.

  4. Macie jakieś pomysły jak temu zaradzić? Może powinnam zgłosić to GM-a?

  5. Ta. Ja mam pomysl. Reinstall wowa, a jak nie to napisz mi jakie masz addony to ci powiem, ktory powoduje to "cos".

  6. Ja mam Xperla, Recount, OmniCC, Onebag oraz Healbota i też mam ten problem ;D

  7. Xperl, DBM, SCT Options, Recount, RaidRoll, Bonus Scanner 5.3, Atlas Loot, Gearscore :)

  8. SCT wylacz i sprawdz czy masz to dalej. Jak masz tak dalej to sprawdz w ten sposob kazdy addon. Jak nie pomoze to reinstall wowa jedynie zalatwi sprawe. Nie masz przypadkiem Powe Aurasa albo Xforcista?

  9. Jeśli to pomoże, to ludzie piszą że problem pojawia się wtedy kiedy pet atakuje.
    link: http://forum.warmane.com/showthread.php?t=340236

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •