1. Lordaeron lub Icecrown, kilka pytań

    Hej, mam w planach zacząć grę na WotLKu po dłuższej przerwie. Zastanawiam się na wyborem pomiędzy realmem Lordaeron a Icecrown. Który możecie mi bardziej polecić? Bliżej jestem Icecrown, ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z ilością 'kupionych' postaci, czy da sie coś ugrać w PvE i PvP, czy większość serwera lata w kupionym gearze, czy jako świeża postać bez gearu dam sobie rade? Zastanawiam się też na realmem Lordaeron. Oba realmy mają przyjemną liczbę populacji, więc myślę, że o ilość graczy nie mam się co martwić (jeżeli wierzyć cyferkom podanym na stronie). Jak wygląda sprawa z gildiami na obu realmach, głównie chodzi mi o strone Alliance? Liczę na pomoc i z góry wielkie dzięki ;-)

  2. Icecrown to server gdzie za realną kase można kupić wszystkie najlepsze przedmioty, wiec tutaj ludzie wołają o kosmiczny GS jeśli chodzi o raidy (na RHC też sobie życzą po 5k gs). Problemem Icecrown jest też to, że wieczorami gra tutaj bardzo dużo osób, co powoduje, że bez donacji servera będziesz musiał siedzieć w kolejce po 1-2h. Jako świerzak dasz sobie rade o ile wiesz, jak zdobyć początkowy sprzęt z repek, craftingu i golda. Zaletą Icecrown jest to, że gra tutaj sporo Polaków po obu stronach konfliktu z dobrym progresem raidowym.
    Co do Lordaeron, jak pewnie wiesz jest to server progresywny, dungeon finder jest tam wyłączony, exp i crafting jest x1. Nie mam teraz pojęcia jak tam stoi sprawa z populacją Polaków i istniejących gildii, ale jakieś tam są. Jeśli lubisz wyzwanie to ten server jest dla Ciebie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •