1. Icecrown ALLY PvE/PvP Türk Guildi WipeMania

Merhaba arkadaşlar,

İcecrown da Ally deki türk oyuncuların en büyük sıkıntısı olan Türk Guild eksikliğini bizlerde farkedip harekete geçmeye karar verdik. WipeMania guildi sadece türk oyuncular için kurulmuş bir guild, yaş ortalaması oldukça yüksek olup hoş sohbet vakit geçirebilceğiniz ve yanı sıra raid ve bg lere katılabileceğiniz bir ortam düşünün. Yüksek tecrube ve Gsli kadrosuyla toplanmış olduğumuz bu guild de temel amacımız ally de ki aklı başında olan türk oyuncularla birlik beraber olup oyun oynarken ekstra keyifli vakit geçirmek. Guilde her önüne gelen alınmamaktadır, hali hazırda bulunan kaliteli ve keyifli ortamı bozmayacak ve bizimle birlikte keyifli vakit geçirecek guild üyeleri arıyoruz.

Eğer böyle bir ortamın parçası olmak isterseniz Icecrown Ally de;

Thyke
    Deepinlove
    Thecool
    Akpolat
    Simpleman
    Diekeys

iletişime geçebilirsiniz. Şuanda izlemekte olduğumuz SABİT guild takvimimiz aşağıda ki gibidir;
    ™WIPEMANIA™
    ICC 10M HC Pztesı20:00
    ICC 10M N cuma 19:30
    ICC 25M N cmrts; 19:45
    TOC 10M N pazar 13;00
    TOC 25M N Pazar 16:30
    Uld. 10M N pazar 20:00
    RS 10M N pazar 18;00
    ONX 25M N crsmb 19:45
    ONX 10M N Salı 19:30
    Diğer raid günleri ve zamanları guild oyuncularının müsaitlik durumuna göre sabit olmamakla beraber ayarlanmaktadır. Yani kısacası üyelerin en uygun olduğu zaman diliminde en verimli şekilde yapılmaktadır.

Battleground ve Arenalar ise Raidlerden önce ve ya sonra guild içersinde gerekli eşleşmeler yapılarak katılım sağlanmaktadır.

İletişim için Discord kanalımız mevcuttur. Detaylı bilgi için oyun içersinden yukarıda belirttiğim kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

WipeMania gururla sunar.
    Edited: October 19, 2016

2. mrb tank heal mevcut sanırım bende katılmak istiyorum guildinize erbil abi'de varmıs .)

3. Tabi ki oyun içinden belirttiğim nicklere geri dönüş yapmanız yeterli :)

4. arkdaslar birlige ne lazım faydalı olabılecek clasları yazarmısınız

5. bence druid tank yerine dk yada pala tank kas :) druidde sadece stamina olduğu için agro konusunda zorluk yaşarsın diger tanklara göre ot olacam diyorsan o ayrı tabikide :)

6. bişey olmaz plate oynayasım yok nıck kngsolak birliğe alırmısın lvl 19olmadıgımdan yazamıyorum ozelden

7. İyi akşamlar bu servera yeni geçiyorum da alımlarda lvl sınırı yoksa katılmak isterim daha karakter açmadım ama casterları ve retri palayı iyi oynarım hangi class/spec lazımsa açıp kasabilirim.

8. beyler ben oyunu bırakıyorum .... 6.6 pvp 6.6pve full bis wariorumu satıyorum elınde shadowmournesı var ... yan carlarıda dk oda dolu ıtem ... alıcı var ise bana ulassın tl ıle satıyorum 05433702297 .... oyundakı isim theoriqinal bakmak ısteyen baksın armoryden

9. beyler ben oyunu bırakıyorum .... 6.6 pvp 6.6pve full bis wariorumu satıyorum elınde shadowmournesı var ... yan carlarıda dk oda dolu ıtem ... alıcı var ise bana ulassın tl ıle satıyorum 05433702297 .... oyundakı isim theoriqinal bakmak ısteyen baksın armoryden
    bu sekilde karakter satışı yasak ban sebebidir.

10. Garadayi's Avatar
    Garadayi
    Guest
    guild dağılmış başka yeni bir guild kurulmuş kuran arkadaş bu konuyu takip edenleri düşünememiş sanırım link bu

http://forum.warmane.com/showthread.php?t=344445
    Edited: November 26, 2016